Daisy Keech to bardzo popularna osobowość fitness w mediach społecznościowych. Ma kilka milionów obserwujących na Instagramie, YouTube, TikTok i jest inspiracją dla ogromu młodych kobiet na całym świecie. Daisy urodziła się 12 sierpnia 1999 roku w Los Angeles i w młodości grała w piłkę nożną. Nie po drodze było jej z edukacją i już jako nastolatka stwierdziła, że nie będzie kontynuować nauki w szkole dłużej niż to potrzebne. Zakochała się w treningu siłowym i w niedługim czasie postanowiła zostać modelką fitness. Zaczęła publikować zdjęcia na Instagramie w 2018 roku i od razu przyciągnęły one szeroką publiczność. Potem założyła konto na TikTok, a jej filmiki szybko stały się bardzo popularne. Jaki jest sekret jej wspaniałej formy?

Odżywianie Daisy Keech

Daisy doskonale wie, jak ważne jest właściwe odżywianie się w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Już jako nastolatka Keech unikała fast foodów, przetworzonych produktów i żywności o wysokiej zawartości cukru. Preferuje potrawy wegetariańskie, ale od czasu do czasu zje też kawałek mięsa. Codziennie stara się spożywać zalecane pięć porcji owoców i warzyw często w formie koktajli, sałatek czy soków. Dba też o odpowiednie nawodnienie. Od czasu do czasu pozwala sobie na coś słodkiego.

Trening Daisy Keech

Jako nastolatka Daisy miała zbyt niską wagę w stosunku do wzrostu, ale zaczęła trenować w celu budowania mięśni. Jej ciało zareagowało szybko, a jej pośladki i brzuch stały się jej największym atutem. Uwielbia treningi siłowe i mówi, że traktuje ciężar jako narzędzie do  budowania swojej idealnej sylwetki. W podróż zawsze zabiera ze sobą gumy treningowe długie i krótkie. Bardzo lubi trening obwodowy, który zapewnia jej maksymalną intensywność. Oprócz tego wykonuje też treningi HIIT. Jej ulubioną maszyną cardio są schody.

Suplementacja Daisy Keech

Białko serwatkowe to must have Daisy. Po każdym treningu wypija koktajl z izolatu białka serwatki. Oprócz tego przyjmuje też kompleks witamin, kwasy omega 3, a kiedy brakuje jej mocy sięga po łagodną przedtreningówkę. 

 

Komentarze (0)