SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Fans biorąc pod uwage co cie boli i co fizjo robił to... nie mam pytań i nie chcę wiedzieć gdzie te siniaki

Ej no, że jak, przecie dział 35+, ja żądam filmu z tego wydarzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
Fans biorąc pod uwage co cie boli i co fizjo robił to... nie mam pytań i nie chcę wiedzieć gdzie te siniaki

Głodnemu chleb na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na płaskim, na twardym zrobisz spokojnie 1km poniżej 4:00. 4:05 w terenie- nawet płaskim to już bardzo ładnie. Biegasz szybciej ode mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
fanss
Viki
Fans biorąc pod uwage co cie boli i co fizjo robił to... nie mam pytań i nie chcę wiedzieć gdzie te siniaki

Głodnemu chleb na myśli



Masz rację, czekałam na kolację

Brann ale to nie ma co porównywać. Ty biegasz biegiem ciągłym i potrafisz utrzymać świetne tempo przez całe 10km wykrecajac dobry czas. A robiłeś kiedyś trening typu 5x1km z przerwami?
Ja niestety tego tempa nawet na 5km nie utrzymam
Muszę w końcu z ciekawości ten parkrun ogarnąć, to zobaczę ile na piątkę wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
fanss
Viki
Fans biorąc pod uwage co cie boli i co fizjo robił to... nie mam pytań i nie chcę wiedzieć gdzie te siniaki

Głodnemu chleb na myśli



Masz rację, czekałam na kolację




Proponuje nauczyc malego chodzic spac o 7ej, bedziecie mieli wiecej czasu na konsumpcje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Fans młody tak własnie chodzi spać Ale musiałam czekać, aż mąż wracając z pracy zrobi zakupy po drodze, bo chleb się skończył

I jeszcze wrzucam odpowiedz Branna, którą napisał w moim starym dzienniku

Brann
Ogarnij parkruna. I myśle że się mocno zdziwisz. Moje najlepszy udokumentowany 1 km to 3:57 z kwietnia. Teraz może byłoby troszkę lepiej. Pamietam wypiski z listopada zeszłego roku. Od tamtej pory zrobiłaś ogromny progres. Dogoniłaś mnie, mimo że płeć i warunki fizyczne (jestem wyższy) dawały mi przewagę. Treningów 5x1 nigdy nie robiłem. Trzeba spróbować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
Fans młody tak własnie chodzi spać Ale musiałam czekać, aż mąż wracając z pracy zrobi zakupy po drodze, bo chleb się skończył


E, to super macie, ale chleb? Musze sprobowac, wychodzi duzo taniej niz czerwone wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Fans przecież sam napisałeś:
Głodnemu chleb na myśli

wiec zostańmy juz przy tym chlebie % nie pije wcale, nawet wina


Dziś lekkie rozbieganie przed jutrem. Najpierw 15 min. truchtu 6:05 (trochę za szybko ). Potem 4x150, w założeniu nie na maksa Pierwszy tak wyszedł (3:37), ale stwierdziłam, ze za wolno, drugi troche szybciej (3:30), w trzecim mnie poniosło choc był jeszcze zapas (3:20), a w ostatnim pilnowałam, zeby jednak nie za szybko (3:38). Lekki trucht na koniec (6:27).

A jutro bieg

Wrzucam wykres i fotke "asfaltowego" kawałka na moich ścieżkach, akurat tam dziś robiłam sprinty.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Wrzucam do dziennika, żeby mi nie zginęło. Natknęłam się na te filmiki w jednym z dzienników Ladies. Póki nie mogę normalnie ćwiczyć to chociaż nad mobilnościa popracuje, bo przyda sie na pewno







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
Robię to co Pan z górnego filmiku z kijkiem lub czerwoną gumą na kazdym treningu. Tak sobie myślę, ze barkom moze trochę pomogę przed tym jak im zaszkodzę ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium