SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Gdybym tak pochodziła do każdego nieudanego treningu, czy to biegowego czy na przeszkodach, to dawno skończyłabym na kanapie przed tv

Cel jest złamać treningowo 4:00 min./km. Nie ważne kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Im później, tym może być trudniej.
A o jakim dystansie mowa?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Złamałem te 4:00. I powiem Ci że nie wiele z tego dla mnie wynika :). Żeby to powtórzyć musi być dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Szajba dystans to 1km Po prostu chociaż raz na treningu typu 5x1km pobiec chociaż jeden na 3:59.

Brann dla mnie byłby to progres i duża satysfakcja.
Przy takich tempach jak dziś to ciężko zrobić 5km poniżej 22:30 czy 10km poniżej 45 min. a ta dycha była jednym z głównych celów.
A tak przy okazji - czytam wywiady z czołowymi europejskimi zawodnikami i zawodniczkami OCR i większość nie zna swoich życiowek, bo nie biega asfaltowek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73551
Viki ale na zawodach biega się zupełnie inaczej. Ja na treningu na ciągłym mam często problem utrzymac tempo a na zawodach cuda. I myślę , że gdybyś wystartowała w jakim biegu asfaltowym to byś się mocno zdziwiła.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Nadinka może i tak
Ale tak to jest, jak się chce kilka rzeczy na raz, to w żadnej nie jest się dobrym
Nie jestem w stanie realizować w 100% treningów pod bicie rekordów na asfaltowkach, bo OCR to nie asfalt i często nie po płaskim. Mało tego, prawdopodobnie czeka mnie wymagający odcinek biegowy z różnym obciążeniem i do tego muszę się porządnie przygotować.


Ale ja nie o tym chciałam.
Jestem u teściów. Mają nutelle Zjadłam na śniadanie przed biegiem, zjadłam na kolacje bo jakoś mnie ciągnęło.
Wniosek - nigdy w życiu nie kupować do domu i omijać w sklepie szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73551
No właśnie u Ciebie to już w ogóle zupełnie inaczej.

A nutella, no co Ty, dobra jest. u mnie były gofry że śmietaną , czekolada i truskawkami :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Nutella? Tu jest rano krem waniliowy, orzechowy, truskawkowy i czekoladowy. Do tego świeżo pieczone gofry albo naleśniki... Omijam szerokim łukiem - jak sie najem jajek i serów (kilka rodzajów fety), to jest szansa, ze wyjdę ze śniadania bez grzechu. Ale na wynos zabieram "home made" batonik owsiany - tonący w maśle i miodzie. Póki co wybieram najmniejszy...
Na nutelli czytam skład i to zwykle wystarcza, zeby nie kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wolno żałować sobie smakołyków. Nigdy, przenigdy.

brak nutelli 1
brak nutelli 2
brak nutelli 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jako znawca w tej dziedzinie (nutella) mogę tylko potwierdzić jej dobroczynne działanie
Niestety Viki, jako amatorka popełniłaś podstawowy błąd. Nutella konsumujemy po, nigdy przed.

Dlaczego nutella jest numerem 1 spytacie?
Ano dlatego iż składa się z czekolady, orzechów i wiewiórek. Znaczy się jest magnez, dobre tłuszcze, proteiny i błonnik.
Czego więcej trzeba po dobrze wykonanym treningu?


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-05-01 22:49:22

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium