SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7376 Napisanych postów 14834 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554566
Witam

Dawno mnie nie było w tym dziale Niestety po kracie z awatara śladu nie ma, zostały tylko fotki i wspomnienia Dlatego chciałabym powalczyć o nową i zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, które póki co mocno się mnie trzymają.

Tak w skrócie co się działo, jak mnie tu nie było - zrobiłam sobie planowaną, dłuższą przerwę od startów i ciężkich, regularnych treningów, ruch i ćwiczenia były, ale lżejsze. Na początku 6 miesiąca ciąży złamałam kostkę, dzień przed urlopem Na szczęście znajomy ortopeda i fizjo szybko mnie postawili na nogę i do samego porodu chodziłam z kijkami po lesie i ćwiczyłam
Obecnie jestem 5 miesięcy po porodzie. Próbuję wrócić do formy startowej zarówno pod względem siłowo-wytrzymałościowym jak i sylwetkowym. O ile to pierwsze idzie całkiem nieźle i progres siłowy, na przeszkodach i w bieganiu jest cały czas, o tyle to drugie nie idzie wcale W ciąży nie przytyłam dużo, ale to co przybyło za nic nie chce sobie pójść. Próbowałam pilnować diety na oko, zero efektów, od ponad tygodnia liczę kcal i póki co lipa

Staram się 3x w tygodniu biegać, 2x trening siłowy nóg, 1x trening na przeszkodach, 2x trening góry i chwytu. Jeden dzień w tygodniu wolny, czasem wypadają 2 treningi dziennie, np. w południe siłowy, wieczorem bieganie. Czasu dużo nie mam, więc treningi są krótkie (30-40 minut). Biegam póki co ok. 5km, dłuższe wybiegania robię 7-8km. W tym roku raczej nie planuje startów na dystansie dłuższym niż 8km-10km.
Dodatkowe kilogramy przeszkadzają mi zarówno w w bieganiu i jak na przeszkodach, więc muszę się ich pozbyć. Mam nadzieję, że konkurs mnie zmotywuje do tego

Jeśli chodzi o zawody - wczoraj pobiegłam GP w biegach górskich na najkrótszej trasie 3,7km. Ze względu na zmienioną formułę (własny pomiar czasu) wyniki będą pewnie dopiero w tygodniu.
17.04 jest zaplanowany u mnie w mieście Runmageddon, oczywiście jestem zapisana W weekend majowy być może wystartuje ale dla zabawy, w ramach treningu na bardzo trudnych przeszkodach. Później zobaczymy, bo niektórzy organizatorzy jeszcze nic nie ogłaszali.

Wrzucam tez aktualne fotki, tłuszczu sporo, jest co redukować.

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-03-28 10:43:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7376 Napisanych postów 14834 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554566
Paatik problemy miała większość, bez względu na wzrost.

Paula na łokciach to na kurczaka, tzw. chicken style to czasem się stosuje, jak juz ręce tak zmęczone lub zmarznięte, że nie mozna zacisnąć palców i nie ma chwytu.

19.04 poniedziałek

Nadal jestem jednym wielkim zakwasem i siniakiem, więc tylko trochę poruszałam nogi i łapy, żeby przyspieszyć przepływ krwi i regenerację. Mam niestety mocno spięte kaptury po tym biegu, jak sie nie uda rozmasowac to musze iść do fizjo.

Ćwiczenia zrobione w dwóch częściach. Najpierw rano nogi:

3x
- przysiad z gumą 15x
- wznosy bioder z gumą 15x

2x machanie nogą
- w podporze prosta noga 15x
- donkey kicks 15x
- noga w bok 15x
- w leżeniu bokiem unoszenie jednej nogi 15x
- unoszenie drugiej 15x

- kilka minut na rowerku stacjonarnym

na koniec rozciąganie nóg

Później po południu
- mobilizacje z gumą na barki

2x
- wyciskanie stojąc z gumą 15x
- wznosy bokiem 15x
- wznosy przód 15x
- prostowanie zza głowy 15x
- ugnianie na bicka 15x

2x rozciąganie klatki na piłce
- rozpiętki 2,5kg x10
- pullover 5kg x10

rozciąganie rąk

Jesli chodzi o dietę - już w tamtym tygodniu ciągle byłam głodna, ale tak bardziej niż powinnam na redu W weekend coś tam zjadłam, od dzisiaj powrót do rozpiski i dramat, cały czas głodna jestem, ale tak że mnie brzuch aż boli trzeba będzie podbić kcal. Póki co na kolacje wleciała nieplanowana lazania, którą mąż zrobił nawet nie mysle ile to kcal i tłuszczu

acha, zapisałam się na ten bieg pod koniec maja mam 6 tygodni, żeby sobie przypomnieć jak się robi drabinę i kilka innych rzeczy. No i chociaż 2-3kg mniej by sie przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1854 Napisanych postów 3251 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215674
No i jestem, kibicuję - taki system krótszych treningów 2x dziennie jest całkiem fajny i podobno też daje lepsze efekty niż jeden dłuższy. Jedyna dla mnie wada to 2 razy więcej ciuchów do prania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przy dwójce dzieci nie ma różnicy, pranie i tak robię codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4976 Napisanych postów 7540 Wiek 61 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 319856
Tu też kibicuję :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 20958 Napisanych postów 21719 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 999270
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 267 Napisanych postów 4640 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68572
No to czekamy na efekty. Powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7124 Napisanych postów 15581 Wiek 51 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 583975
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 223 Napisanych postów 7698 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 212888
Powodzenia ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9310 Napisanych postów 9525 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183230
Viki
Witam
chciałabym powalczyć o nową i zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, które póki co mocno się mnie trzymają.

1

„Kiedyś wchodziłem tu i zastanawiałem się, czy oni mnie lubią. Dziś wchodzę i zastanawiam się, czy ja ich lubię.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 9478 Wiek 62 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79706
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8615 Napisanych postów 26588 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1103383
Paatik
Oczywiste ze kibicuje - i powiem Ci ze fajne udo i pośladek bokiem - siła jest!
No to będzie co obserwować.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Salsa