SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Szajba dzięki Suunto Trainer też ma nawigacje po trasie a Polar póki co nie ma. A odtwarzanie treningu to bezpośrednia funkcja relive, mam taka opcje przy kazdym trenignu biegowym i wygląda tak:
https://flow.polar.com/training/relive/2919938365 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Viki, ja dzisiaj natknęłam się na :
"Ta recenzja pochodzi od Suunto Spartan Trainer Wrist HR Black
Nie kupować! Zegarek nie połączył się z aplikacją na telefonie ani z Suunto Link na komputerze. Przy kolejnej próbie zawiesił się. Zadzwoniłem do Suunto w UK. Powiedzieli aby zwrócić do sklepu. Nie da się już nic zrobić. Przeczytałem fora w innych językach i wiele osób ma ten problem."
Inne recenzje pod tą negatywną (10.2018) były na plus - ale żadne nie były szczegółowe, to znaczy wyglądało jakby sklep je generował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik czytałam recenzje na różnych stronach i nikt takiego problemu nie zauważył. Ja w sumie z Polarem tez mam problem - przez kabel łączy się z kompem, dopóki miałam iPhona to też bez zarzutu działał z aplikacją, a jak zmieniłam telefon na Androida to niestety nie działa. Jak sparuje urządzenia to pierwsze połączenie i synchronizacja ok, ale później niestety nie działa. Trzeba by za każdym razem rozłączać i parować od nowa - bez sensu.


7.11 środa

Relaks dla głowy - Bieganie w lesie

Ale mi dobrze Tego właśnie brakowało przez ostatnie pół roku. Ja jestem stworzenie leśno-górskie, więc musze mieć takie wybiegania w planie, żeby zrelaksowac głowę i nacieszyć oczy.
Najpierw założenie, że tętno maks 160. Na podbiegach metoda małych kroczków, czasem prawie w miejscu. Po 40 min. znudziło mi sie pilnowanie tętna i biegłam sobie na luzie, tak jak chciałam Było kilka przejść do marszu pod górę i milion zatrzymań na robienie zdjęć Wcale się nie zmęczyłam, tak to mogę biegać Były też odcinki trudniejsze, trochę bezdroży, ścieżki zasypane liśćmi. Pogoda cudna.


































Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-11-07 13:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
A ja siedzę w robocie i kombinuję jak się urwać, żeby zdążyć do lasu przed zmrokiem... Piękny taki las jesienią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
A ja siedzę w robocie i kombinuję jak się urwać, żeby zdążyć do lasu przed zmrokiem... Piękny taki las jesienią.


A co to w lesie nie ma bakterii? Weź lupę jakąś i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Biolog się znalazł...bakterie to pod mikroskopem oglądamy, minimum 100x - a nie jakaś tam lupka. Lupką to muchom skrzydełka oglądamy...
Ale się urwałam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik najważniejsze że sie udało Ja mam szczęście, że mogę się wyrwać bo inaczej chyba bym depresji dostała

Poza tym tak czytam i czytam o tych zegarkach, dołączyłam do grupy Polar Vantage na fb i wychodzi na to, że Polar wypuścił produkt mocno niedopracowany i znacznie gorszy niż poprzedni V800 Wiele osób czeka na aktualizację oprogarmowania, bo korzystanie z zegarka jest mocno utrudnione. Natomiast Suunto Trainer wiekszość opini ma pozytywnych, w przeciwieństwie do Spratan sport i Spartan Ultra. Ja chyba zaryzykuje z Suunto, w końcu cudów nie potrzebuje. Gdyby nie widok danych treningowych i bardzo krótki czas pracy baterii to pewnie bym została przy moim M200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Im dalej w las tym gorzej z tym wybieraniem. Daje sobie chyba z 2 tyg spokoju w tym temacie. Pewnie skończę na takim samym Suunciaku jak Ty, jeśli żadne nowe opinie się nie pojawia. Mam jakiś sentyment do Polara, ale najwyraźniej niczym nieuzasadniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik też mam sentyment bo używam prawie 2 lata.
Wydaje mi się, że albo suunto i polar rzeczywiście nie dopracowali szczegółów w tych najnowszych zegarkach, albo ludzie mają za duże oczekiwania, w końcu vantage V czy Spartan sport/ultra to zegarki dla profesjonalistów. A te skromniejsze wersję trafiają do ambitnych amatorów, stąd nie ma aż tylu negatywnych opinii. Tak mi się wydaje.
Dla mnie Suunto wygląda solidniej, mam obawy obawy o ten duży ekran w Polarze, czy wytrzyma na biegu No i ta nawigacja po trasie, której brak w Polarze, niby ma być po nowym roku w aktualizacji, ale kto wie czy będzie i jak to będzie działać? Nie wiem czy chce tyle czekać
W każdym razie mam zamiast przejść się do sklepu niedługo i pobawić się zegarkami, choć nie wiem czy nowy Polar już jest dostępny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

Następny temat

Bez spiny

WHEY premium