SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jaki masz pomysł na podzielenie partii tak, żeby robić MC, przysiad i wycisk leżąc 2x w tygodniu?

Czy uważasz, że 20g BCAA po treningu tylko w dni treningowe to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Trenuj A-B-WOLNE A1-B1,TZN .AB trening cięzki, A1,B1 trening ciężarem 10-15 % mniejszym.
Ja stosuje zawsze naczczo, przed i po treningu,
A te 20 g rozbiłbym na 10 przed i 10 po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale starczyłoby 20g tylko w dni treningowe?

A tak, żeby były trzy treningi w tygodniu? A,B,A => B,A,B? FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja proponuje najlepsze rozwiązanie, a co zrobisz ?/
Lepiej będzie jak zrobisz AB-CD ALE CHCESZ 3 DNI może byc twoje rozwiazanie , ale osobiście niepasuje mi to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
A ja juz teraz czuje trening:) znowu konkret po 1 cwiczeniu:) a teraz ide do wyrka:) a jutro to czego nie lubie czyli wolne...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
3 dni będzie dla mnie najlepsze bo mam jeszcze wf'y w szkole i judo raz w tygodniu

Już wybrałem suplementację i dietę muszę jeszcze tylko obliczyć B/T/W i kcal.

Suplementacja skromna bo tylko bcaa, jabłczan i mono bo taniej wychodzi, białko jako uzupełnienie do dwóch posiłków i witaminy prawdopodobnie.

Co do mono + jabłczan to dlatego, że mam już 180 kaps jabłka, a szkoda mi kasy na drugie tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
możesz na 1 faze zast. monohydrat a na 2 faze jabłczan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tomek nic nie wiem ,Trenerzy zaproponowali mi dosyc ,że tak powiem ciekawy trening (cykl treningowy).hoho.,ale myśle że wszystko idzie w dobrym kierunku.Jak bede coświedział to dam znac bo z Katarzyną jestem w ciągłym kont.
ps.byli u ciebie moi kuledzy hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
kotlet,teraz jest zupełnie inna rozmowa , sztuki wali piekna sprawa treningi siłowe mogą być 3 razy w tygodniu , wiem że te treningi wymagają dużego poświęcenie i zaangażowania.
Jak wygląda twoja sylwetka jesteś wysoki , potrzebna jest masa ......mono, czy ?
pytasz o siłe,a w jakim wieku jesteś ? wiesz pytwsz a mi jest trudno odpowiedzieć ?
Musze wiedzieć wiecej o trbie zycia (szt walki), odzywiania .
Mususz precyzować pytania.....to wazne.
Glok dał fotkę jest proporcjonalny fajna sylwetka ale musi zwiekszyć mase miesniowa , ale zarazem uwazac aby się nie zatłuscił.
Im wiecej inf tym bardziej precyzyje beda odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium