SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Sorki ,że nie odpsuje na czas ,ale właśnie dzisiaj zakończyłem przeprowadzkę.

Co do pytania wiem,że koledzy którzy startuja stosują słodzik i piją cole light,ja z tego rezygnuje podczas przygotowań.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-09-10 23:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No to pogratulować, ja muszę siebie oszukiwać 'na słodkie'

Gdzie jedziesz na zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
W przyszłą sobotę , będę na konsultacjach w Warszawie podczas eliminacji do Mistrzostw Świata kobiet,tam się wszystkiego dowiem.
Przygotowania idą pełną parą forma będzie bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Ile razy dziennie robisz aero, jak długo i co myślisz o interwałach przed ostatnim posiłkiem złożonego tylko z białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Cześć Przemek jak się mieszka na nowym miejscu?Trzymam kciuki za eliminacje do MŚ.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
https://www.sfd.pl/Gigantmasx_robienie_potężnej_masy_część_1-t790165-s9.html- wpadniesz Przemek odwiedzić mój dział

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Michał .interwały wykonuje dzień w dzień po 60 minut .Co do interwałów stosowałem na pewnym etapie przygotowań efekty były bdb, ale zawsze uzupełniałem organizm węglowodanami typu MAX CARB lub VITARGO a za 30 minut wypijałem białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Rafał eliminacje do MŚ dopiero 24 pażdziernika jak się nie mylę.W sobotę wyjazd na prośbę trenera Kadry Bogdana Szczotki do Warszawy tam będzie oceniana moja aktualna forma,ale juz się dużo zmieniło od naszego spotkania.
A co do mieszkanka ,nie poznasz jak przyjedziesz.



Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-09-12 22:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
kupiłem super i specjalna pułeczka na odżywki też jest .Ania się nie może odnaleźć.Z tego co widzę przygotowania idą pełna parą będę trzymał kciuki.Ale pewnie do tej pory się spotkamy ,będę wychodził na scenę kilka minut przed Tobą , mam na mysli Zabrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium