SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Bezpośrednio , tam się umówisz w przychodni na wizytę i pobiorą krew ;)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Bezpośrednio za opłatą,chyba,że masz za darmo^
P.S. Ale Ty Przesta szybki jesteś


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-12-19 11:56:01

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
I to później sam sobie sprawdzę czy jest wszystko dobrze z normami bo normy to chyba obok są podane tak?

Od razu przepraszam Przemka za to, że śmietnik w jego temacie robimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Co sądze o posiłkach na zimno ?
Aktualnie jak ty zjadam 2-3 posiłki na ciepło reszte w pracy.
Ostatni posiłek gdybym stosował białko na noc , zjadałbym kilka białek jaj plus 1-2 żółtka zależy na jakim etapie przygotowań bym był.
Na drugim miejscu byłyby piersi 100 - 150 gr no i twaróg ale na 3 miejscu ze wzg na laktoze itd.
A cześć zawodników wypija odżywkw białkową Casein 100 lub Nitroprogen.
Co do jaj ja zjadam 50- 60 jaj w tygodniu z nich jakies 14 zółtek, był czas że zjadałem wiecej , na badaniach lekarz powiedział że organizm i cholesterol mam jak dziecko , a powiem że znam ludzi co zjadaja jedno jajo w tygodniu i maja cholest. 210 a max tzn górna granica jest 190 jak dobrze pamietam.
A miejscowość w kuj- pom.
A w ostatnim posiłku nie mam białka bo poprostu ma inna diete od wiekszosci trenujacych. jaja zastosuj w diecie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Nie to ważna sprawa z cholesterolem .poprostu żyły sa zapchane tłuszczem .a lepiej aby transport składników substabcji odzywczych nie był hamowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Jak zwiększyć "mistrzu" masę mięśniową? Powodzenia w nowym sezonie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Podczas treningu nóg zawsze boli mnie głowa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
widze że sie nudzisz himenesku....(w)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
zabawa z ciężarkami na koniec treningu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Przemek,trochę za mocno pochylasz się do przodu przy przysiadach.Nie potrzebnie zaczynają pracować plecy.Taka mała uwaga:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium