SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek masz songa o demie za filmy z Torunia jest klasa a Papaj też robi wrażenie w oddali pozdrowienia dla Was obojga trzymam kciuki za występ na MP.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Sog dla Ciebie "mistrzu" za fotki z konsultacji,forma naprawdę niesamowita!
Pozdrawiam i dużo złotych krążków w tym roku życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Pytanko, czy cm3 Treca dobrze jest z czymś łączyć ? i czy stosować wg. zalecen producenta, czy może jest lepsza recepta? wielki dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
slawek1989 groznie?? nie sama przyjemność.....
Kubson1 to nie przyzwyczajenie , raczej jestem przyzwyczajony do wyciskania sztangi i do zwykłego wyciskania sztangielek.Po wielu miesiącach zwykłego wyciskania taka odmiana mi słuzy.Bardziej rozciaga mięsnie obręczy barkowej,oczywiście ma na celu popraienie wizualne barków,Proponuje abyś zastosował w planie treningu to ćwiczenie, a jak nie to zastosuj podczas rozgrzewki.Napisz jakie masz odczucia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Nogi oczywiście są to serie dwójek jak i czwórek.
To są mi znane , dosyć cięzkie treningi,ale mysle ,że sobie z nimi poradzisz .
Organizm będzie dosyc obciążony,stosujesz jakies suplementy???powinieneś...
Trenujesz m brzucha,czy wykonujesz aeroby????
Celem twoim jest masa ?????Aby przyszło kila kilogramów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
trojan2332 dzięki...
Himenes Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:
W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.
CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.
Preparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.
Ja stosuje 4 przed pierwszym posiłkiem ,4 przed treningiem , 4 po treningu.
Jak nigdy nie stosowałeś , zacznij od 3 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
"Nogi oczywiście są to serie dwójek jak i czwórek.
To są mi znane , dosyć cięzkie treningi,ale mysle ,że sobie z nimi poradzisz .
Organizm będzie dosyc obciążony,stosujesz jakies suplementy???powinieneś...
Trenujesz m brzucha,czy wykonujesz aeroby????
Celem twoim jest masa ?????Aby przyszło kila kilogramów?? "

rozumiem że ta część była do mnie ?:)
na nogi są to ćw prostowanie podudzi (4głowe)/przysiad/wykroki/uginanie podudzi(2głowe)
jeżeli chodzi o moją suplementacje :
to do uzupełnienia diety białko
a reszta to kreatyna (ale już powoli ją kończę i na niej nie będę się na razie opierał)
bcaa
jack3d -> tylko przed tren
cytocell
dojdzie pewnie jakiś spalacz
brzuch trenuje 2razy w tyg aeroby również dodaje będę starał się robić 3-4dni w tyg
celem jest poprawienie definicji mięśnia-jeżeli chodzi o wagę nie jest moim wyznacznikiem

jeżeli masz jakieś rady co do suplementacji chętnie wysłucham :)

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2011-03-01 21:13:28

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Dzieki wielkie za odpowiedz:) Wrzuce do nastepnych treningow barkow ciekawe co beddzie:) I powiedz mi co sadzisz o moim pomysle jako ze dol klatki mi odstaje a wyciskanie sztangi glowa w dol na dobra sprawe nic mi nie daje wymyslilem smieszne cwiczenie ktore mi bardzo pomoglo a mianowicie przenoszenie hantla za glowe za lawce skos ujemny. Moze byc ono kontuzjogenne ? Czy jak idzie ladnie to kontynuowac?

Zmieniony przez - Kubson1 w dniu 2011-03-01 22:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Plecy miazga , ogromne czwórki triceps też elegancki , szykuję się bardzo dobra forma widzę powodzenia

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-03-01 23:18:42

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Damian oczywiście że do Ciebie cwiczenia na uda objaśniłes ok. są bardzo dobre. Co do suplementacji jeżeli wiesz że spożywasz za mało białka to przed każdym posiłkiem dozuć AMINO MAX 6800 4-5 kaps ja tak robie wychodzi ekonomicznie ,ze tak powiem . oczywiście nie musisz dawać przed każdym ,ale jak wiesz że jest mało białka w posiłku to.....dorzucaj.Innym rozwiązaniem jest białko np. Nitro Progen , ale chyba drożej wychodzi, jak aktualnie nie pije białka tylko zażywam aminokwasy.Co do spalacza polecam ClenBurexin jest to dobry produkt.Co do brzucha i aerobów ok tylko jak długo wykonujesz aeroby?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium