SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
barteklip9 mysle ,(wiem),ze forma dopiero przyjdzie....

gigantmasx AAKG troszkę większe dawki biore,jest naprawde dobrze.

Olimpia_P skowronkiem.....sam sie budze ,tzn organizm sie budzi czas na posiłek,codziennie 6 rano jak w zegarku,


iiii

BCAA ,LEUCYNKA,CM3 5-7 szt,AMINO MAX 6800 i posiłek.

i iiii

kolejna dawka supli jak wyzej i trening

po kolejna jak wyzej.plus AMINO WHEY SYSTEM.

ITD TZN.PRZED KAZDYM POSIŁKIEM AMINO 6800 LUB AWS...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek jak sie czujesz?Mam prozbe jak bedziesz miał troche czasu czy byś napisał dla mnie plan treningowy.Pozdrawiam i powodzenia na ME.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Piszesz, że bierzesz ok 15-20 kaps CM3 to jest 19-25g jabłczanu kreatyny dziennie Dlaczego aż takie ilości??

Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-05-10 19:53:05

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
trojan2332

Na małe partie takie jak -kaptury,biceps, triceps,łydki brzuch-wukonuj dwa ćwiczenia po cztery serie od 8-12 ruchów.

Na duże partie takie jak barki,klatka ,plec,uda-3 ćwiczenia po 4 serie tez może byc od 8-12 ruchów.

każdą partię wykonaj raz w tygodniu,brzuch dwa razy w tygodniu.aeroby wykonuj po kazdym treningu 25 minut , puls 130 uderzeń na minutę.

kristek86 takie ilości mi słuzą,nie jest to o wiele więcej od zalecanej dawki,

aminokwasów tez jest zapisanę że 3 razy po 5 kaps ,ja biore 5 ale przed każdym posiłkiem.


AAKG tez biorę troszkę większe dawki, producent zaleca średnie .wszystko jest uśrednione nawet spozywanie posiłków w ciagu dnia nawet średnie spalanie paliwa przez samochód na trasie(ja teraz konkretnie dusze to tez go więcej potrzebuje).kazdy musi wiedziec ile w danym momencie , cyklu treningowym tego paliwa potrzebuje.w tym przypadku w skład paliwa wchodzą suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Dzięki Przemek!A jak tam samo poczucie? Mam pytanie czy branie AAKG po treningu ma sens czy darować sobie?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
powiedz mi Przemku jeszce jedno ile kaps. AAKG bierzesz przed treningiem 10-9 i CM3 ile kaps?

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-05-10 22:50:50

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Jak byś mógł powiedz przemku jak dieta którą stosowałeś na redukcji się sprawdziła? Było w niej wiecej tłuszczy a mniej weglowodanów miałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja biotre rano 4 kaps,przed treningiem 10 i po treningu 4 kaps.Zalecana dawka przed treningie 4-5 kaps i tez dobrze działa na organizm.

Odnosnie diety wszystko opisywałem na biezącą, tłuszcze dały mi pełniejsze miesnie lepsze samopoczucie,w trakcie zbliżających sie zawodów redukowałem tłuszcz, na rzecz weglowodanów , wszystko wyszło bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
zrobię tak jak ty Przemek będę brał 10 kaps. AAKG przed treningiem

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
nie jest to tak ,ze masz brac 10 kaps ja biorę,nie musisz wykonywac tylu treningów ,ćwiczen, serii ruchów co ja,nalezy sukcesywnie dobierac obietośc treningu i ilosc suplementów , aby w rezultacie wiedziec jakie dawki sa dla ciebie najlepsze (minimalna a jakie maksymalne).na to ile ........wpływa wiele czynników-dieta , trening,styl zycia(obowiązki, praca, szkoła itd).

Oczywiscie..
Wazne jest jaki cel chcesz osiagnoc swoją cięzką pracą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium