SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
przemek daj nowy trening jak tylko go dostaniesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Zdjęcia wysłane .
Trening (nowy) wejdzie w życie od środy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj wykonywałem trening ud , dokładnie jednym z ćwiczeń były przysiady(sztanga na klatce).Chyba wykonałem żle oddech , tak przepona mnie boli nie mogę wykonac głebokiego wdechu.
Kiedys miałem podobny przypadek , ale wtedy robiłem siłę pamiętam udałem sie do lekarza dał mi zastrzyk roskurczowy i przeszło .
No ,ale mam nadzieję ,że się bez lekarza obejdzie , zobaczymy jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
A pompeczki pierwsza klasa tak jak patrze na ten filmik to przypomina mi się rozgrzewka na shotokanie,fajnie jest po wspominać co nie?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Opisze problem..
Podczas wykonywania ruchu koncentrycznego (przysiad sztanga z przodu),zastosowałem wstawkę izometryczną ok.( połowa wykonywanego ruchu) starałem sie prawidłowo wykonywać pracę (oddechową), no ale cos poszło nie tak.
Dzisiaj jeszcze mnie (przytyka), to właściwe okreslenie ,odczucie bólu podczas oddychania.

Zostało 2 tygodnie do ogłoszenia wyników antydopingowych.
Aktualnie jest termin badania zawodników uprawiających sporty siłowe.

Dzięki tym badaniom może w przyszłości kulturystyka zostanie sportem OLIMPIJSKIM,
na tą decycję czeka ogromna rzesza zawodników uprawiających sporty siłowe.

Niektórych decyzji ludzi , którzy decydują o tym która dyscyplina jest olimpijska poprostu nie rozumię,np skok o tyczce ,skoki ile osób w Polsce uprawia tę dyscyplinę ,czy skoki na rampie na desce o co tam chodzi ile osób uprawia ten sport,albo skoki akrobatyczne na nartach, Kulturystyke uprawiaja miliony ludzi na całym świecie i co? O co tu chodzi?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
przemek zdrowia:) jesli nie przejdzie smignij lepiej do lekarza:)do jutra... mam nadzieje ze wstane z wyra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek trening jest super,a jak tam z Twoim zdrowiem jest lepiej czy bez zmian?Pozdrawiam i wracaj szybko do zdrowia!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Fajno wiedziałem ,że będziesz zadowolony.Jest bardziej czasochłonny.

Juz lepiej , chociaz przeziębienie mnie bierze.hy, biore witaminy Multi Pack ,Omega 3-6-9, Strong-C 1000 ,myslę ,że szybko przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Pzemek o to mi właśnie chodzi że by był czasochłonny i ciężki.Pozdrawiam i trzymaj się stary!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj lepsze samopoczucie, będzie dobry trening........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

forma lato