SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ruchy oszukane, jedna z metod treningowych, bardzo dobra dla mających duże doświadczenie treningowe.Jak widzisz na filmiku Przemek połączył tą metodę razem z drop setem czyli wykonał serie ze zmniejszanym obciążeniem, takie połączenie świetnie atakuje cały układ nerwowy i pobudza mięśnie, dobre w trakcie budowy masy mięśniowej, pozwala na użycie nieco większych obciążeń niż zwykle.

Przemku widzę,że nie tracisz czasu,jedziesz ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Jak znajdziesz czas to rozpisz Przemku jak będziesz brał te odżywki i suple na tle diety;) ciekawi mnie to, czy wszystkie na jeden cykl czy coś dzielisz na dwa etapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Cały czas w formie, tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
mungo.Dawid wyreczył mnie z odpowiedzi . teraz musze sie odbudowac po ciezkim sezonie mniałem 6 startów w moim pierwszym... sezonie .teraz musze sie odbudowac gdyz planuje starty na wiosne oczywiscie chce obronic tytuł Mistrza Polski itd.
czas ucieka dlatego na treningu staram sie dac z siebie wszystko co drzemnie w moim ciele. a co do obciazenia to hantle 22kg ale,to moje pierwsze treningi,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Nitroman dzieki jak ciało nie odmówi posłuszenstwa to forma bedzie rosła bo ja mam pewne cele i nieodpuszcze.

glok .opisze wieczorkiem suplementacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Drążek moje ulubione ćwiczenie troche troche waski ale nie jest zle po pierwzej serii czuje spompoweane miesnie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Lydki ten miesnie nie wiem jak bym cwiczył zawsze dobrze pracują.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-12-18 09:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
Łydki jak mamuty wielkie;) czekam przemku na rozpiskę supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Witam. Łydy naprawdę konkret

A w jakim mieście ćwiczysz/Pan ćwiczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Nie Panujmy sobie Przemek moje imie, może byc Definicja a ćwicze w małej szkolnej siłowni w Świeciu n/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium