SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


hahahahah taki żart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Tak czy siak dużo tych ciasteczek Ale mega pysznie wyglądają , jeść się mi chce znowu

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Hmm. Smakowicie to wygląda,Przemku czy mógł byś podać przepis??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Ładnie wyglądają i smacznie z brzoskwinia i marmolada??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Z napadami głodu to chodzi o to, że np siedzisz w domu i żonka zrobiła jakiś bigos, czy pierogi. Cokolwiek, nie mówię tutaj już nawet o czekoladkach i tego typu sprawach. Przed zawodami jesz tylko tyle ile potrzebujesz, czy zdarza Ci się zjeść trochę powyżej rozpiski?

I jaki okres czasu przed zawodami masz już formę startową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Przepis-ciasto francuskie z biedronki,dżem jagodowy,brzoskwinia z puszki i cukier waniliowy-12-15 minut do piekarnika na 150 stopni,patrzeć bo szybko się robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Michał-nigdy nie podjadam całe przygotowania a zawsze jest to kilka miesięcy na ścisłej diecie nie zdzrzyło mi się abym podjadł.
co do formy i wagi startowej startowej mam ją wtedy gdy odstawie wodę ,ale mogę powiedzieć ,że forme mam na 4 tygodnie wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3342
Witam. Poraz kolejny potrzebuje porady :) Mianowicie sprawa wyglada tak od wrzesnia jade na suplach i był progres, siły i masy jak marzenie lecz niestety zachorowałem ! :< od wczoraj i w tym tyg siłke musze odpuścić i tutaj moje pytanie a mianowicie nie wiem czy mam brać suple jak w dni nietreningowe czy odstawić aż będę zdrów(2-3 dni i bede zdrowy bo nie jest ze mną aż tak źle) :) ? z góry dziekuje i licze na szybką odpowiedz

pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Bestniak w dniu 2011-09-15 19:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ja zawsze dostarczam organizmowi suplementy ,podczas choroby równiez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3342
wielkie dzieki za szybką odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

forma lato