SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale tych sztuk wali bym nie liczył, bo to nie jest w żadnej sekcji tylko osoby które kiedyś trenowały trochę mnie szkolą i ćwiczą, żeby się rozruszać. Nieraz jest tak, że nie idę bo np. nie ma.

Może podam moje podstawowe parametry
Wzrost - 183cm
Waga - około 93kg
Wiek - za trzy tygodnie będzie 16 lat

Zdjęcia są w tym temacie, który podam niżej
https://www.sfd.pl/Pod_okiem_zawodowca__odpowiada_GISZMAN!-t416719-s169.html

Aktualnie jem dobrze, ale nie wyliczam sobie kcal tylko tyle ile potrzebuję jem.
Zauważyłem już poprawę przez ten miesiąc.

Co do brania krety to albo zrobię jak mówisz, albo 2x 4kaps jabłka w DT i 5g mono w DNT.

Co do trybu życia to mało śpię. Zasypiam często o północy albo jeszcze później, a wstawać muszę o 7, a nieraz nawet przed 6.

EDIT: Jakby co to miałem robione prześwietlenie i lekarz powiedział, że wiek kostny mam rozwinięty jak na rok starszą osobę.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-01-14 15:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
niewiem czy wskazany jest dla ciebie monohydrat twoja sylwetka poprawiłaby się czybciej i uwidoczniła szybciej gdybyś stosował jabłczan kreatyny cm3,monohydrat powoduje nawodnienie całego ciała,co powoduje zwiększenie objętości mięśni ale nie zawsze idzie w parze z estetyką ciała.
a dlaczego tak późno zasypiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Po prostu nie chce mi się spać, albo chce mi się ale nie mogę bo tak jakby blok mam i muszę siedzieć do czasu aż padnę Lekarz ten taki od rozrostu kości itd., powiedział, że tak może być w moim wieku.

Mimo wszystko spróbuje pomieszać mono z jabłkiem. Nie chcę też wydawać gór pieniędzy na suple.

Chyba ułożę tak jak mówiłeś swój plan na cztery treningi, tylko że będę ćwiczył 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
Drogi Przemku:) a wiec tak nie wytrzymalem dzis i sie zwazylem..:) tylko nie krzycz nie bij lol:) zwazylem sie po godz 18 czyli po 4 posilkach waga wskazala 2 kg mniej:) jestem dosyc zadowolony chociaz jest maly niedosyt:) pociesza mnie jednak to ze jest to 10 dzien trzymania jedzenia suplementacji tazke mam nadzieje ze bedzie lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Zwaz sie rano ok.I umawialismy sie że po 3 tyg się ważysz.Wydaje mi sie że to dobry wynik , rano bedzie nie 2 tylko 4 w dół.
RADZIłBYM ważyc się zawsze o tej samej porze.niech to bedzie rano naczczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
kotlet moze konsumujesz nieodpowiednie posiłki przed snem , dlatego masz problem z zasnieciem.
Bedziesz robił 4 treningi na 3 treningach ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
chyba się nie rozumieliśmy, ale mniejsza z tym.

Jak rozplanować sobie treningi FBW wg. tego schematu:
lekko A
lekko B
ciężko A
---------
lekko B
lekko A
ciężko B


Co do posiłków to różnie jest a ze snem tak samo.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-01-14 22:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jak wyglada ostatni posiłek , ja wszysto rozumie tak sobie wiesz zartuje,
Rób pierwszy trening cięzki.
A CIĘŻKI ,B CIEŻKI,A1 LEKKI
B1 LEKKI,A CIĘŻKI,B CIĘŻKI ITD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
A lekki znaczy te same ćwiczenia z ciezarem 10-15% m.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
B 2,5 W 6,T 15%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium