SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Papaj ale chyba nie na miesniu tylko tłuszczu ??.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Tak tłuszczu!!!!Gigant myśl trochę!!Jak można w niecałe 2 dni złapać 10kg tłuszczu?Czy w/g Ciebie to jest możliwe?To nie jest ani tłuszcz,ani mięśnie.Jest to przede wszystkim woda+jedzenie które zalega w układzie pokarmowym.Widzę,że Ciężko Ci to zrozumieć.Dlatego przeczytaj jeszcze raz uważnie mój poprzedni post.Szczególnie ostatnie zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha dzięki za objaśnienie ,luzik

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tomek to świetnie objaśnił.Wyobraż sobie ,że jest upalne lato....ziemia sucha trawa wypalona ,a tu deszcz ....patrzysz a tu za pare godzin zielono hehe.Wszystko w przyrodzie działa podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Ciekawie mi to Przemku również objasniles więc również dzięki

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj dzien esperymentu na prośbę trenera odstawiłem wode ,trochę czuje sie kiepsko to znaczy słabo ale musze poznac bardziej swój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
czekam/amy na dalsze relację z eksperymentu tylko sie nieodwodnij

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Właśnie to było na celu.
dzisiaj klatka ,triceps ,biceps.Z dzisiejszym treningiem zostały 4 wizyty na siłowni.W czwartek ostatni trenig.
Okaże sie czy pojade na MŚ czy tez będe mógł jeść.ale jestem jak zawsze dobrej myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Też się nad tym zastanawiam Przemek,mamy ten sam dylemat.Pojadę czy nie pojadę:)Jedzenie od niedzieli czy jeszcze będę musiał się katować dalej?Oczywiście nie miałbym nic przeciwko dalszemu "katowaniu się".Tylko u mnie MŚ są 2tyg. po PP,a Twoje 4 tyg.MASAKRA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Pzemek powodzzenia na PP,no i na MŚ,jak wiesz cały czas trzymam za Ciebie kciuki Daj Czadu.Aco tam słycha u Was? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium