SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wczorajszy trenin ud i dzisiejszy trening klatki i tricepsów, dał mi ogromną satysfakcję nie wiem co się dzieje ale mam odczucie,że treningi są bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przemku jeżeli odczuwasz że wszystko ci idzie po twojej myśli (treningi) to jesteś bliżej celu jak dalej życzę oby nadal ci tak szło

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-09-20 21:01:56

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Pozdrowienia dla forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Wlasnie tego ciężko mi sie dorobić Przemku bocznej części tricepsa co stosujesz na ta partie miesniowa (jakie ćwiczenie?) ,forma super no i te podzialki pociecie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Boczna głowa super .Dobrze wyrzeźbione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jak trenuje nie zastanawiam na jaką głowę tricepsa wykonuje ćwiczenia ,wykonuje wszystkie podstawowe cwiczenia jakie znam i wy je tez znacie .
Czyli wyciag pionowy uchwyt prosty,łamany,francucy sztangą sztangielkami,pompki na poręczach itd.Standardowo na triceps na jednostce treningowej wykonuje 3 ciczenia po 3 czasami 4 serie ,ale podkreslam wykonuje je z pełnym zaangazowaniem

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-09-22 19:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Brzuch tez czasami trenuje..................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dzięki za wykład Przemku,szesciopak super niezalany tłuszczem cały czas widoczny podziwiam

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Organizm ludzki do niesamowita maszyna ,ale kazda nawet najlepsza maszyna aby dobrze pracowała potrzebuje przegladu ,regeneracji.itd,ja na to nie mam czasu więc czasami szczególnie w okresie redukcji przytrafiają mi się nieprzyjemności.
Zabiegi są jedynym sposobem abym mógł wykonać trening,przyznam ,że juz po dwóch odczuwam ulgę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Oczywiście bez odpowiednich kontaktów na zabieg musiałbym czekac pare miesięcy no ,ale ..............
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

forma lato