SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Radziłbym obserwować sylwetke, czy następują zmiany daj jeszcze tydzie po 30 min i obserwuj sie .Zmiany po dwuch tygodniach powinny byc już widoczne.Stopniowo powoli .
jak sylwetka będzie się poprawiac po 30 min trzymaj 30 min .Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektu wtedy dorzuć 5 minut, ale stopniowo . Ja aktualnie kręce 60 min.Tobie proponuje max 50 min .Można zwiekszć czas wyk. aerobów 5 min co tydzien ,ale ja proponuje aby twoim wyznacznikie częstotliwości było lustro i waga.

pamiętaj że szybka utrata kilogramów to nie jest dobre rozwiązanie uważam że 0,5 kg na tydzień to jest najlepszy wynik dla kulturysty jakim jestes bo swoją postawą i trybem życie promujesz ten sport i zdrowy styl życia.

Ja bym to białko wypił po aerobach.
Po aerobach , węgli już nie pij daj posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jutro odbęda sie konsultaje w Toruniu dla zawodników dyscyplin sylwetkowych , postaram sie troszke o nich napisać jak przebiegały itd. Oczywiscie obszerna relacja foto.

A wogóle od jakiegoś czasu chodze głodny miedzy posiłkami, ale mysle ze to porostu juz ten etap.dzisiaj mam swietny dzien czuje ,że trening bedzie bdb.
Rozpoczałem suplementacje CM3, zaoppatrzyłem sie równiez w ZMA, gdyz dobry sen jest bardzo wazny, do ZMA dorzuczm EXTREME MENS FORMULA,CZUJE SIE SUPER.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
rzeżba i forma pierwsza klasa Przemek widać że efektywnie ćwiczysz.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
Przemku mam takie pytanie, czy zastosowanie treningu rotacyjnego u osoby nie będącej profesjonalistą nie przyczyni się do popalenia mięśni?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
DamianCsz opisz ten trening bedzie mi łatwiej i precyzyjniej odpowiedziec tobie na zadane pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


na treningu w Toruniu(konsultacje)...fotorelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


unoszenie sztangielek bokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


po treningu silowym kilka sugestii odnośnie pozowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


bicepsy tyłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium