SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Podczs diety w której górowały węglowodany tzn.tłuszczy nie było moje posiłki wygladały nastepująco.
0,75 worka ryżu i ok 180-200 g piersi na posiłek

Natomiast gdy przewaga była tłuszczu wygladało to tak;;;

0,2 worka ryżu piersi(biała) jak wyżej, tłszczu dolewałem ok 15g do posiłku
Podczas zamiany węglowodanów na tłuszcz oczywiscie po uwzględnieniu proporcji nie powinno podlewac.Chyba ,ze jest to etap przedstarowy to skóra moze byc grubsza od oczekiwanej.

Prawidłowo ułozona dieta ,odpowiedni trening ,wytrwałośc a zmierzony rezultat jestes w stanie osiagnać.
Wytrwałosci ......
A co u mnie jeszcze 2 tygodnie treningu ,a potem 2 tygodnie wolnego bez dotykania jakiegokolwiek obciażenia, nie pamiętam kiedy miałem taka przerwę.Nie chce skłamać ale pewnie ze 3 lata temu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jasne regeneracja potrzebna, dzieki wielkie. :) POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
To tak jak Ja,3 lata bez przerwy większej niż kilka dni.Teraz ten odpoczynek od siłowni zaplanowałem od 24 grudnia tydzień czasu.Czas idealny na wypoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tak tak tylko mam drugi weekend wolny od treningu i chodzę z pokoju do pokoju a co dopiero gdy zrobie dwa tygodnie przerwy.
Aktualnie waga ok 90 kg skoczyła ponad 10 kg.

Z posiłkami ...
staram sie aby były co 3 godziny staram sie nieprzsadzac ,ale jak się nie najem teraz to juz od stycznia sie wogóle nie najem,chociaz w okresie budowania masy posiłki będą bardziej kaloryczne .
W okresie wolnym od treningów (światecznym )opracuje plan na którym bede sie opierał i który bede realizował do Pucharu Polski i oczywiscie Mistrzostw Świata ,które mają sie odbyć w Meksyku,ale to nie jest oficjalna wiadomość ,poprostu doszły mnie takie słuchy.


Treningi opracuje na 10 miesięcy ,w tym czasie masę będę budował prawodopodobnie 3 razy,napewno bedzie etap budowania siły i delikatnej redukcji co bedzie mniało na celu odsłonic to co zostało wypracowane .
Wrzesień i pazdziernik to juz bedzie redukcja i wszystkie etapy związane z przygotowaniami do zawodów.

Jeszcze dobrze nie wypocząłem a juz mysle o przyszłu roku.


ale co zrobic....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
90 kg i sie zwiekszyła o 10kg hmm chciałbym po zrobieniu redukcji wreszczie dobić do takiej wagi no ale tego sie niestety nieda
zrobić odrazu.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Gigant dla mnie jestes dupoelazem ale i tak zycze sukcesow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Joy dla ciebie to mogę być nawet" prezydentem" albo "nikim" dla mnie sie to nieliczy kim jestem dla ciebie i pisz bezblednie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Sorry za off top ale nie z czasownikami piszemy osobno. Tak wiec dzieciaku uwazaj na lekcjach. Definicja najedz sie najedz nalezy sie. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Joy w dniu 2011-12-11 12:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Weźcie nie róbcie siary...

Definicja, czyli przeplatasz robienie masy z redukcją na off season? Jakie proporcje, np 3 mce masy / 1 miesiąc redukcji?
Czy patrzysz na lustro po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium