SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przemek w "MD" jesteś na zdjęciu ładnie wyszedles gratuluje!!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Właśnie wróciłem z krótkiego wypoczynku,od jutra rozpoczynam nowy etap , nie robie roztrenowania ,ani okresu przejściowego ....jutro rozpoczynam budowę masy mięsniowej,oczywiscie tak aby sylwetka wygladała dobrze, nie będe się zalewał czy szybko łapał kilogramy.Treningi będę wykonywał 4 razy wtygodniu,oczywiście będę wykonywał aeroby,kaloryczność moich posiłków wzrośnie,dorzuce odżywkę białkową do diety.


Będę trenował systemem A-B-wolne-C-D-wone-wolne.

czyli każdą partie raz w tygodniu,no może brzuch 2 razy bo wiecie okres plazowo-rękawkowy juz tuz tuz haha.

4 dni treningowe to dla mnie bardzo mało ,ciekawy jestem jak organizm zaeraguje.

Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
aa co do fotki nie widziałem , nic nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja w MD dobre foty są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
No jesteś na 11 stronie ,nawet Papaj jest ale na 8 stronie w MD.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Będę w tesco to zobaczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


W piatek po porannym treningu pojechałem nad morze, do Sobieszewa to 127 km od Świecia,pogoda jak widać na zdjęciu była super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Niby to tylko dwa dni odpoczynku bo w niedzielę wracaliśmy ,ale mi to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Słońce przypiekałoooooo,dobrze ze był powiew wiatru bo bysmy nie wytrzymali 15 minut.Sobieszewo to mała miejscowosc ,nie ma duzo sklepików z pamiatkami i przysmakami wszystko akurat nie ma przesytu mozna wypocząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Własnie tak było ciepło ,tak słońce grzało ,że musiałem przykryc barki .Wieczorem oczywiście masci bo słońce jednak zrobiło swoje,opalilismy się na raczki haha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium