SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dzięki Przemku od jutra zacznę robić zamiast jajecznicy a powiedz mi ty te placki robisz z samych jajek i płatków ??? I jak tam mistrzu twoje treningi ????

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-05 10:31:46

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


W ubiegłym tygodniu zostałem zaproszony na Sesje Rady Miasta i spotkanie z burmistrzem co było okazją do zaprezentowania Firmy Trec.

Dzisiaj wieczorem wyjazd na zgrupowanie Kadry Narodowej w Szczyrku.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przemek przepis na placki znalazłem na necie także jest ok,fajna fotka ,czekam na relację /fotki z twoich treningów ,powodzrawiam

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Czesc Przemek co u ciebie jak treningi??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Obóz Kadry Polski Szczyrk 2011
Od Świecia około 540 km.
Na miejsce postanowiłem dotrzeć pociągieć.
Podróż do celu trwała 14 godzin.
Już na przystanku spotkałem się z kolegami z Kadry Polski.
Była piękna i upalna pogoda przez cały czas trwania zgrupowania.
W Szczyrku znajduje się jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków przygotowań olimpijskich.
Mieszczą się tam 2 bardzo dobrze wyposażone siłownie,basen,sauna,dżakuzi :),sale gimnastyczne,skocznie narciarskie,boiska i góry oczywiście.
W recepcji zostałem przyjety przez bardzo miłą pania która zaproponowała mi pokój 201, 2 piętro.
Pokój dzieliłem z Robertem vice MP w kulturystyce klasycznej do 171cm.
Mój dzień wyglądał następująco:
8.30 sniadanie
10.00 trening
12.00-12.30 posiłek
13.00 wykład basen konsultacje pozowanie
16.00 kolejny posiłek-obiad
17.00 trening
19.00 posiłek
20.00 wykład z p.Michalakiem
ok.22.00 dopiero mielismy czas wolny (przeważnie chodzilismy na sune 2 razy po 10 min. po dłuzej nie szło wytrzymać)
Na zgrupowaniu było 15 zawodników z kulturystki , z klasyków i dziewczęta z fitness sylwetkowego.
Jednego dnia zrobiliśmy sobie wypad w góry, w jedną strone na szczyt szlismy 5 godzin.
Były piękne widoki a ja dobrałem nieodpowienie obówie i poobcierałem sobie piety...jak bedziecie w górach dobierzcie sobie odpowienie obówie.
Na zgrupowaniu byli również skoczkowie narciarscy polscy i czescy oraz reprezentacja siatkarek.
Jeno z czwiczeń jakie wyokonywali skoczkowie na siłowni zrobiło na mnie wrażenie ... jest to przysiad ze sztangą olimpijska na karku jednonóż na krześle obłożonym gąbką-przysiady po 15 razy na noge-ciekawe
Atmosfera była super kupa śmiechu i zabawy a co najważniejsze jedzenie było extra.
Droga powrotna trwała bardzo długo,ale po któtkim odpoczynku wróciłem na własą siłownie.
Jestem juz po pierwszych dwóch treningach...cel na moje 4 tygodnie to budowa siły mięśniowej, w czym maja mi pomóc suplemety Trec które otrzymałem w paczce.
Jak sie domyslacie nieopuszczam ...moim celem jest medal MŚ...jaki?
Kilka fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


ośrodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


widok z mojego balkonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


wykłady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


cała ekipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium