SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
No Przemek mistrzu filmik super trening fajny no i jaka rzeźba w ręce już 50cm będzie no i jakie medale IFBB moje gratulacje!! i szacunek dla ciebie! dorównujesz takim, jak Dexter J. czy nawiet Victor M. czy Johnie J. !!!!! kiedy się wybierasz na Mr.OLYMPIA do USA???, proszę cię też mistrzu o małą pomoc moja waga nadal stoi w miejscu czyli 76-78kg czy to wina Jabłczanu+ AAKG ( w lipcu kończę cykl)??????? ,oprócz tego chce dodać że się dobrze wyrzezbilem.


Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-06-27 23:44:31

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jeżeli ,dobrze się wyrzezbiłes ,to czy waga musi jeszcze spadać.?Czy jest to potrzebne?

Przytniesz węgle czy tłuszcz i waga spadnie bo taka jest kolej rzeczy.Można wydłuzyc aeroby lub zwiększyc ich intensywność równiez powinien ten zabieg przynieśc zamirzone rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Podciąganie na drązku ,jak widac na zdjeciach i na filmiku ruch jest bardzi krótki,łopatki są sciagane i rozciagane .Po tym ćwiczeniu plecy były obolałe przez cały tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Na poprzednim zdjęciu pozycja wyjsciowa ćwiczenia na drugim pozycja koncowa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Trener Leszek Michalski tłumaczy przwidłowa technikę wykonania ćwiczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Zdjęcie z parterem treningowym.....
Trening był na odpowiednim poziomie co bardzo cieszy.
Po treningu kolacja ....pierogi z mięsem pycha.
A w domu .....o ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dziekuje ci Przemku już wiele razy mi pomogles i jestem ci za to bardzo wdzięczny!!!,dodales mi jeszcze większej motywacji na treningi,co do podciagania na drazku też wykonuje to cwiczenie przy treningu barków ale ciężko jest jak sie chustac zacznę hahahaha...,pierogi z mięsem też uwielbiam o jak dawno niejadlem takich rarytasow ,co do twojej formy to niemusze ci mówić ze jest super wielu kulturystów jak i osoby cwiczace chciało by pozyskać taka formę !!,niestety często z braku wiedzy olewają to!,powodzenia mistrzu !!!!!

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-06-28 21:08:42

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Teraz Przemek to jesteś na każdym ogłoszeniu treca np. "Reduktory tłuszczu na medal", czy w nowym magazynie treca "Rebel" czy jak on się nazywa. Moje gratulacje mistrzu !!!



Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-06-30 12:35:51

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Polecan na letnie upały.

Piersi,kapusta,warzywa,do tego dorzucam porcję ryżu ,schłodzone pycha cały dzień to wcinam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


A to moje ulubione ciastka z płatków,jaj,jabłka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium