SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
gigantmasx Przemek ma problemy z kompem dla tego nie pisze.Pozdrawiam

Zmieniony przez - trojan2332 w dniu 2011-06-13 18:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Awaria naprawiona.
sory chłopaki juz jestem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Treningi fajno,
Wczoraj rano poszedłem na trening ud ,,,,ładnie kilka serii prosowania ud na maszynie .....no ładnie kolejnym ćwiczeniem przysiady ,pierwszą serie wykonałem niewielkim obciazeniem ,,,taka seria wprowadzajaca,,,,miałem uczycie ,,,,że jest moc ..no na sztangę poszły kg-1ruch i koniec,zeszło ze mnie powietrze,ups przepona.Po przysiadach,starałem się trening dociagnąc do końca,ale co to za trening na pół gwizdka,cały czas mnie przytyka mówic nie mogę i mam odczucie dyskonfortu przy głebszym wdechu.No po oględzinach lekarski tzn rendgenie itd .( musi Pan sobie zrobic przerwę w treningach,maści leki)posłuchałem lekarza i po przerwie rano poszedłem na trening,poszło całkiem dobrze.

Pozdraiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3015
Przemek MŚ będą 19-22 Listopada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Trzymaj sie Pzemek cwicz ostrożnie i twardy bądź .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Mistrzostwa Świata od 19 do 22 listopada-Estonia.

Jutro wykonam pierwszy trening , ogólnie rozpoczne etap tzw . budowania masy mięśniowej.Oczywiscie przy zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Będe trenował klatkę i bicepsy ,wykonam 3 ćwiczenia od 8 do 12-15 ruchów.
Moja suplementacja opierac się bedzie na sztandarowych produktach Treca,czyli kompleks aminokwsów czyli aminokwasy proste i złozone ,Cm3, dodatkiem będą dwa nowe produkty CARNO GENIC i S.A.W czyli super anabolic workout.


Będzie dobrze , jak zawsze jestem dobrej mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Czesc Przemek zdaj relację jak skończysz cykl na S.A.W a tak pozatym proszę cię Przemku o pomoc ,jakaś radę niemoge się dorobic tej pozdzialki na ręce żeby odzielic biceps od reszty ręki (taka podziałka jak ty masz na rękach) ,mysle że wiesz oco mi chodzi

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ciekawy jestem jak ten twój biceps wygląda...
mięsień dwugłowy ramienia składa się z dwóch głów długiej i krótkiej...
podstawowe ćwiczenia na biceps

często brak wyrazistych mięśni to efekt nieodpowiedniej diety lub źle dobranych suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


2.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium