SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dzięki za linki
Co do Blazinskiego to jedno co wiem napewno to prawie zawsze przed startem jest mega pocięty (rzeźba)

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
DEFINICJA - gratuluję charakteru wojownika! Walka była zawzięta. Co nas nie zabije to nas wzmocni!
Odpocznij trochę przed sezonem 2012.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzięki chłopaki za te słowa po moim adresem ,będzie tak jak piszecie muszę poprostu odpocząć .
Przez okres niecałych dwóch lat budowałem formę 11 razy ,za każdym razem jest trudniej ,na Mistrzostwach Świata organizm juz nie reagował na bodżce tak jak powinien ,poprostu sie juz bronił przd skrajnym odwodnieniem,teraz odpocznę i w przyszłym roku prawdopodobnie Mistrzostwa Świata odbędą się w Meksyku.
Tydzień przed wylotem trener był bardzo zadowolony z mojej formy ,na końcówce coś poszło nie tak organizm przytrzymał wodę dlatego sylwetka była nie taka ,aby mnie zadawalała ,ale niz w miare moich możliwości nie mogłem zrobić.
Właśnie przerzucam zdjęcia i opiszę co tam się działo,ogólnie wyjazd super ,moim marzeniem był medal ,wiem ,że jest w miom zasięgu i zrobie wszystko aby za rok znalazł się w moich rękach.

Definicja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
wypoczniesz nabierzesz sił i zgarniesz ten medal w przyszłym roku

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-11-24 09:21:25

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
resztę wyśle później bo za chwilę wychodę do pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Fajna ekipa ,wszyscy zadowoleni, udanego dnia w pracy Przemku

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-11-24 09:45:10

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzień pierwszy.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
To nasza ekipa ,widok z okna samolotu ,stoimy w holu hotelowym,Jurek troche smutny ma do zbicia 3,5 kg a juz niedługo weryfikację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
A poczęstunek w samolocie ,no ale ja się delektowałem BCAA..
A poniżej suplementy jakie akurat stosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dalszy ciąg pierwszego dnia.













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium