SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Bardzo miło Dawid.Dzięki.

Himenes.moze za jakiś czas będziemy razem rywalizowac na scenie.

Zawsze daje wam filmy z treningu ,teraz postanowiłem dac krótki filmik z rozgrzewki.Prześle go jutro rano.

Zawsze wyglada to nsatępująco.

Zaczynam od krążeń , wymachów i td.

Nastepnie wykonuje jedna serie na kazą partie ciała po 20 ruchów sztangielka 8 kg.

Ale wykonuje coś jescze pewnie robicie to też ALE
ale.ale.ale.

JUTRO KRÓTKI FILMIK...................................................................................................................................................................................................................................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791



a potem zabawa z ciężarkami

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-02-05 10:40:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Widać forma idzie w górę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
ponad 100 pompek na rozgrzewkę..no ładnie,ładnie.W życiu bym tyle nie zrobił.Kiedyś chyba najwięcej zrobiłem 70.No,ale Ty jako nauczyciel WF-u powinieneś dawać przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Klika pompek na rozgrzewkę Myślałem o 20-30 a po 50 przestałem liczyć

Spoko z Was ludzie, oby więcej taki jak Wy było (Trec Team)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co tam Definicja,jak przygotowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Robie troszke więcej , ale nie chciałem przynudzać.hahahah.
slawek1989 idzie jest coraz lepiej.
Tomek przyszedł prezent z Warszawy?
kotlet95 Jeszcze was czymś zaskocze....
Bulek1991 4 dni treningu dzień przerwy ,4 dni treningu dzień przerwy i tak przez miesiąc.he ogólnie dobrze ,,trening odpoczynek , trening odpoczynek.
Tylko zmienia sie rotacja w suplementach.Ale jest super .Fajnie robie to co ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
kierownik ja tez czekam na jakiś prezent odnośnie próbek suplementów trec,wiesz może ile się czeka? A jeśli chodzi o formę to widać efekty!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
To nie te prezenty.A jaki kierownik ? haha nie wiem o co chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium