SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
i co sie stanelo? bylo ok.? powodzenia na MP. i MS. FANI Ciebie i Firmy Trec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Czekamy na decyzję trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Zycze sukcesu!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Czekając na wynik eliminacji do Arnolda przytrafiła mi się niespodzianka. Gdy wróciłem do domu czekał na mnie prezent. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym się z wami tym nie podzielił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Biceps chyba ok , paczka jeszcze lepsza
bombowe koszulki
a te batoniki to na po zawodach
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Ale ty to masz dobrze tyle supli za free (Podzielił byś się trochę,żart oczywiście) Nie to co my musimy kupować!! No ale cóż nic tylko pozazdrościć,i powodzenia abyś przebrnął przez eliminacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przemku forma super a co do supli to mega spore zestawienie ,jaki smak Isolate gruszka ?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ehh nie ma to jak być w trec teamie , taki zestaw za promowanie Trec'a ehh marzenie ściętej głowy A szczyt bicepsa Przemku ogromny moim zdaniem , twoja najlepsza partia coś mi się zdaję

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Smak French Vanilla.
te suplementy nie są za free ,ja trenuje intensywnie ponad 15 lat.
A firma mnie wspiera bo moja cięzka praca owocuje ,zreszta moje treningi mówią same za siebie ,zawsze zapraszam na trening to zobaczycie jak sie trenuje ,moze to trąci pychą ,ale jak ktoś widzi jak trenuje to wie o co codzi.

Damian biceps mam ok ,ale mam jeszcze kilka atutów,które sedziowie dostrzegaja ,ale nie wszyscy widzą.

Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
No Przemku jestem pelen podziwu i oczywiscie zycze samych sukcesow:)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium