SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
fajne, ładne fotki ta budowla i logo federacji IFBB ładne.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Mamy poniedziałek --
Wtore i środa trening ,czwartek wolny i w piatek wcześnie rano wyjazd do Warszawy---do samolotu i w ten sam dzien weryfikacje-pierwszy wazny etap tych zawodów.w te dwa dni przetrenuje całe ciało oprócz czworogłowych ud.Z przygotowan jestem b. zadowolony,wszystko idzie b dobrze.oby tak dalej.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
TRZYMAJ się stary dasz rade byle Cię dobrze zmierzyli a potem to będzie z górki.Pozdrawiam trzymam kciuki za ME.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
trzymam kciuki za ciebie Przemku i powodzenia !!! ,a powiedz mi jeszcze ile teraz wazysz ok.80kg czy 76??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
76 nie naczczo waga wskazuje 80+- 200 gram.W dzien weryfikacji nie będę zjadał całych posiłków raczej poprostu co jakiś czas będe dojadał małe kęsy,co do wody 0,5 litra na piatek a co do pozostałych dni okarze się na miejscu.Oczywiście będę zabezpieczał się suplementami.

Dzisiaj juz jestem po treningu -klatki, barków, łydek i brzucha do zawodów to ostatni trening tych partii.
Jutro wykonam plecy, biceps, triceps .
Czwartek wolny -----
i Piątek ok 3 rano wyjazd .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Mam ogromny ciąg na jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Przyszła paczka Treca ,aminokwasy bcaa,amino whey system,amino max 6800,przyszło kilka batonów Triumph właśnie je ogladam i obwąc***e za parę dni będę się nimi delektował......Nie mogę się doczekac........

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-05-18 16:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha, no tyle Przemek co teraz jesz to niewiele a co do batonów to zdaj potem relacje czy dobre może i ja sobie kupię jako przekąske

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wieczorkiem wyjazd.

Pozdrawiam.do usłyszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Powodzenia Przemek!!!!Jak zawsze będe Cię wspierał telefonicznie.Trzymam kciuki o dobre miejsce,mam nadzieje że będzie to najlepsze.trzymaj się Mistrzu!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium