SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Definicja mięśni

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
Witam
To mój pierwszy post na forum. Chciałem się doradzić jak dawkować moje suple, żeby je wykorzystać w jak najlepszy sposób. Kupiłem NItrobolon II 700g, anabolic bcaa systen 300 kap., system protein 80, thermo speed extreme, L-Carnityne Activita. Chciałem zwiększyć definicje mięśni, uwidocznić bardziej mięśnie brzucha. Obecnie mam wysoko białkową diete, mało węgli. Oczywiście SP80 i bcaa nie musicie mi rozpisywać. Najbardziej chodzi mi o to, że ja treniengi na siłowni mam 4 razy w tyg rano około 10.00 i jak tu brać jedna dawke nitro po przebudzeniu i jedną przed treniengiem :/ tak jak piszą na opakowaniu. Po południu koło 18.00 również 4 razy w tyg. robie aeroby po 40 min rowerek. Prosiłbym o propozycje jak brać te suple. Dzięki i czekam na odpowiedzi.

kaloryfer musi być :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
Juz mi sie wydaje ze nitro zaczyna dzialac. Mieśnie sa dlugoooo napięte po treniengu. Czyli pompa jest :] teraz jeszcze siła :P

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1952
supli masz sporo i to dobrych powinienes sporo na nich zrobic ale z aerobami nie przesadzaj wazysz 75 kg nabierz pierw troche masy pozniej mozesz pomyslec o rzeźbie (wiec teraz rob mniej powtorzen ale z wiekszymi abciazeniami) co do rozpiski napewno inni Cie poprowadzą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to jest rzeźba+masa w jednym?
zdecyduj sie najpierw jedno potem drugie bo jak sie robi na raz to ani jedno ani drugie nie jest dobrze zrobione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
To nie jest masa. Przeciez staki kreatynowe też się bierze i na redukcji i na masowaniu. Chciałem stracić troche bf i uwidocznić mięśnie, nie chodzi mi o jakies ogromne zwiększenie obwodów. Ale dzieki za odpowiedzi.

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
przed treningiem i po porcja nitro

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
Bede brac 10g przed treningiem i 5 gramow po treningu

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
dawka dzienna to 30g czyli dwa razy wiecej niz chcesz brac

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
No to czemu na opakowaniu i wszedzie pisze ze 3 porcje po 5g. Czyli to wychodzi 15 nie 30. Musze sie przyzwyczaic do nitro bo boli po nim głowa tak jak to pisze ze moga wystapic nudnosci. Ale przejdzie :)

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
i po to jest forum zeby prostowac takie bledne informacje

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3828
ok thx bede stopniowo zwiekszac dawke az do 30g

kaloryfer musi być :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
nie ma co stopniowac...
wal caly czas 15 - jak juz robic cykl to robic

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myślicie o połączeniu takich supli?

Następny temat

czemu nie magnum?

WHEY premium