SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA SEZON 2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


dzisiaj trenowałem tricepsy co do ćwiczeń nie mam konkretnego planu tylko podział na partie mięsniowe,wykonuje te ćwiczenia na które mam ochotę,oczywiscie taki trening nie będzie trwał długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


koledzy na siłowni zawsze maja ,,kupe,,śmiechu z min które robie podczas wykonywania ćwiczeń.czasami aż mnie to smieszy,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


oczywiście odrobina aerobów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


to hotel we Wrocławiu nigdzie nie ruszam sie bez aminokwasów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Wrocławska Starówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Przemku niemyliles sie tak teraz robię redukcję waże 75-77kg ,ale zazwyczaj po treningu zjadam 200g dorsza i 50g ryzu brązowego czy dobrze robię ??? ,co do twoich fotek dobra jakość no i fajne fotki bardzo dobrze masz dorzezbione ręce pracuje na takie a no i jeszcze jedno po śniadaniu miksuję białko z 100-200g płatkami owsianymi czy tyle węglowodanów starczy ?? ,co do diety dobrze sie czuję na treningu mam dużo siły ale pot zalewa mi oczy po treningu siłowym robię 45-60min. Aerobow (biegam na biezni) po treningu odpoczywam (regeneracja) co do TCM+AAKG na treningu łapy no i wszystkie mięśnie "rozrywa" taka pompa.


Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-06-17 20:16:58

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Przemek masz super okrągły biceps , genetyka czy masz jakąś specjalną technikę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104085
Jakie ćwiczenia polecasz na głowę krótką bicepsa? Z wąskim, czy szerokim chwytem?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przemku pierwsze zdjęcie wymiata!!Bicepsy były chyba zawsze Twoją mocną stroną co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Piotrek...Bardzo mało tego ryzu ...jak dla mnie , ja na redukcji minimum zjadam 0,8 worka i to do pięciu posiłków.Rozmawiałem z wieloma doświadczonymi kulturystami startującymi o wadze 90 kg pieknie zbdowaniymi którzy zjadają 3 worki na cały dzień i to im wystarczy.Ale z mojego doswiadczenia wynika ,że lepiej zjeść więcej niz mniej,ale należy wprowadzic organizmy na odpowiedno wysoki poziom podczas treningu.


Po treningu dalbym minimum 0.7 worka nic sie nie obawiaj,a napewno bedzie lepsze samopoczucie.A dodam ,ze po treningu dalbym bialy ryz bedzie szybko zaspokojone zapotrzebowanie organizmu na weglowodany,,cukier,,brazowy dalbym przed treningiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

WHEY premium