1.MC
6x180kg 13x150kg 11x140kg
2.Wiosłowanie nachwytem
10x100kg 8x120kg 6x130kg 6x130kg 6x130kg
2. Wyciskanie sztangi skos ujemny
20x60kg 15x80kg 12x100kg 12x100kg 12x100kg
3. Ściąganie drążka podchwytem
8x5 serii
3.
Wyciskanie hantli skos dodatni
12x41kg x2 + podwójny drop
4 Rozpiętki skos dodatni
15x25kg x4
Cardio 40min
Krokomierz 18 tyś
Odczucia:
Z soboty na niedziele byłem na dyskotece – wiem że od 21 do 4 cały czas tany, wczoraj nogi tak mnie nawalały że szok –cardio na cały mini cut chyba zrobione xD Ale wiadomo jak było z jedzeniem… już szamę mam nową i spinam dupę na maxa, nawet w tą sobotę planuje wyjazd do Energylandii to ze swoimi pojemnikami jadę xD
Noc słabo przespana może dlatego że w niedziele wróciłem do domu o 5 czy 6, kima 3h wstałem wykąpałem się i ponownie kima, a prowadziłem już samochód o 12 xD Gdy wróciłem do domu ponownie kima, no i pojechałem do rodziny koło 16 fajnie zleciała niedziela. Wraz z nową dietką Przemo rozpisał mi nowy plan –bardzo mi się podoba , no jedynie te regresy na mc… prostowniki tak mega spompowane po nich że szok xD Po siłowni, szama drzemka i do drugiej pracy. Back pumpsy nieźle mnie męczyły.. mam nadzieje że jutro będzie lepiej.
1. Kura + makaron + oliwa z oliwek
2. Kasza manna+C-6+ owoce+ płatki śniadaniowe
3. Kura + makaron + oliwa z oliwek
4. Białka jaj+C-6 +płatki owsiane +jabłko + sosy 0 kcal
5. Twaróg +orzechy
250g B / 30g T / 400g WW
Suplementacja :
Rano i do posiłków:
Ocet jabłkowy mała łyżeczka x3 przed posiłkami
Hi Tec Omega 3 x10
Vitamin A-Z x2
MSM 4g
Cynk organiczny x1
Chrom organiczny 200mcg x4 do posiłków z W
ALA 300mg x4 do posiłków z W
Berberyna x4 do posiłków z W
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g na czczo
Przed treningiem:
AMG lub Workout Power Booster
W czasie treningu:
BCAA Powder 20g
EEA Powder 10g
Na noc:
Vitamin A-Z x2
Wit C 4000mg
Zing Mag x1
Cynk organiczny x1
MSM 4g
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g