SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
Waga spadła o 0,5kg względem tamtego tygodnia (a nie byłem po porannej toalecie) , zmiany w diecie minimialne - po 20g W z DNT I DT. Aktywność zostaje bez zmian. Lipa bo miałem dzisiaj jechać do Bomerta na pozowanie, ale z rana mi odwołał... jakąś nagłą sprawę miał do załatwienia, oby udało mi się umówić w tym tygodniu, bo za tydzień zabieg - wyrwanie 8 i wyuszczenie torbiela , więc na bank 3-5 dni nie będę trenował , a będzie czas na pozowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
Dzisiaj jeden z najdziwniejszych dni, pod względem przygotowań. Spałem bardzo dobrze, z rana 2 personalne , ale już od pierwszego do dupy się czułem.. dokładnie nie mam pojęcia co się stało, ale wczoraj DNT był cardio zrobione i korki tak samo - spadło mi 0,7kg , może przez to ,bo nie miałem nigdy takiego spadku. Wracając do tematu, postanowiłem pojechać do domu, zjeść i pójść spać, wróciłem po 3-4h i był to strzał w dziesiątkę. Hack sq rekord poszedł, tak samo w regresie, suwnica tak samo, można powiedzieć że na wszystkich ćwiczeniach albo dodane, albo więcej powtórzeń. Jaram się tym, bo mogłem zrobić "jakiś"trening, a zrobiłem zaj**isty. Udało mi się ugadać z Bomertem, jutro rano cardio + 2 personalne i jadę do niego na pozowanie. W środę zawsze robiłem PUSH, ale wyjdzie mi DNT, czwartek PULL, piątek PUSH, sobota Nogi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
Dzisiaj słabo spałem... nogi mnie jakby paliły, bolały dziwne uczucie , z rana cardio na czczo , póxniej dwa personalne i pojechałem do Adama na pozowanie. Bardzo sympatyczna osoba, no i dużo z tego wyciągnąłem. Dzisiaj DNT, ale mega jestem zmęczony . Jutro lightowy dzień bo zaczynam pracę od 16, więc planuje rano zrobić na czczo cardio, zjeść pojechać na zakupy , wrócić zjeść i dopiero na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
siemka, cały czas trenuje jem i mam się raczej dobrze, równe 5 tygodni do weryfikacji xD mam dylemat , bo malowanie natryskowe na NPC 250zł to sobota, a w niedziele kolejne 150zł... Czy ten natrysk to taki naprawdę super jest ? Robi jakąś różnice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
Wygoda bardziej i nawet samemu można lepszy kolor uzyskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
a czym się malowałeś ? Dzięki no właśnie zdania są podzielone... u mnie wyszła lekka lipa, bo myślałem że mój znajomy będzie startował na fiwe, niestety on dopiero rusza w październiku. No chyba że ktoś będzie na fiwe, z dostępem na backstage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Artur 2 razy pierwszy ,beginners i novice. Świetna forma startowa. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
dziękuje Grzechu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134878
dziękuje !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Wiecej