SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Dzisiaj słabo spałem .. trening poszedł średnio na barki 6x100kg ledwo co , później zmniejszyłem i poszło 6x90 na ostatnią chciałem zrobić 7 repsów 90 lecz zaj**ałem w stojak i koniec kariery xD Lepiej dzisiaj wszedł triceps

Waga 93.4
Cardio 45min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Dzisiaj były plecy i tył barków no nareszcie jakoś plecy nie bolały choć wiosłowanie podchwytem robiłem w pasie dodałem 10kg czyli poszło 10x90kg , ale jakoś średnio mi się ćwiczyło ,tył barków lepiej wszedł. Jutro DNT waga 94,2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Dzisiaj cały dzień zalataony ale tak z rana praca później wizyta u fizjo i tak mam jakieś dyskopatie, starą przepuklinę między kręgową sprzed kilku dobrych lat- to pewnie wtedy plecy mi się zesrały na ostro po raz pierwszy w życiu... jeszcze zweryfkiował mi chorobę scheueuremanna czy jakoś tak... operacji aby ogarnąć tą przepukliny nie będzie bo nic by mi nie pomogła albo bardzo mało, plus taki że w 80% to mam problemy z brzuchem prostym. Za tydzień jestem umówiony w tym kompleksie od jakieś specjalisty od przepukliny pępkowej i później znowu do tego fizjo wszystko w jednej wizycie. Tez może będę robił ponownie USG bo to może było niedokładnie zrobione. Dzisiaj zrobiłem klate + bicepsy i poszło spoko dodatne kg oraz nabicie co raz lepsze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Siemka, jak ktoś jeszcze śledzi ten temat :)

Miałem dwie przepukliny pępkowa -to oczywiste i kresy białej, po wielu perypetiach udało się dostać do szpitalu i zostałem operowane, lecz pierwszy termin miałem odwołany (nawet mnie nie poinformowali) , po znajomości wpisali mnie. Jak każdy hejtuje szpitale, to tu mega opieka, nie mówię o sobie, ale normalnie pielęgniarki karmiły starsze panie, czy je przewijały. 2 tygodnie temu też operowałem mojego tatę (przepuklina pachwinowa + oraz przepukliny pooperacyjne) , tak samo był dobrze to wspomina, a jak liczył miał z 5 operacji w szpitalach. Oczywiście przed tym wszystkim miał tak jak ja, prywatna wizytę u tego chirurga co nas operował i powiedział mi że genetycznie mamy słabe wiązania kolagenowe.

Prawie 2 miesiące nie trenowałem, ale od pierwszego dnia miałem chodzi i "chodziłem" , wyszedłem w sobotę, a w poniedziałek już zrobiłem 1 trening personalny ciągło, ale udało się w końcu to kasa. Z konsultacji na konsulacje lekarz był w szoku że tak szybko się regeneruje, zostało mi 100ui GH, więc zużyłem je ed 2ui. Gdy nie trenowałem był e5d enan 125mg.

Kondziu dał mi namiar na Krzycha, pojechałem pomęczył mnie trochę, nastawił i dał zalecenia, mobilizajca stopy, odcinka piersiowego i krótkie rollowanie, oczywiście po treningu rozciąganie -jestem mega zadowolony. Ale nadal czuje przy siadach lewą stronę najszerszego, do tego też się dojdzie

Od roku jarałem się trójbojem, tzn siadami, co osiągnąłem ? Polepszyłem mobilność, ale i tak jestem kołkiem xD no i udało się w listopadzie 2x185 bardzo głęboko. Mam pewien plan, ale czekam bo może na patencie mi się uda go zrealizować Chce nie wiem na ile, ale pójść w trójbój siłowy, aby ktoś kumaty ustawił mnie do siadów, mc dał plan treningowy i czuwał nade mną.

Obecnie trenuje LEGS PUSH PULL, treningi będę opisywał na bieżąco

Jestem na redukcji już z 4 tygodnie, w jutro zacznie się 5 tydzień
Makro
DNT B250g W 120g T40g
DT B250g W200g T20g

Cardio 35min x 5

Suple
Rano
Kompleks witamin x 2
Cynk x 1
Omega 3 x 2
Wit d 3 z Wit C x 1
ALA

Przed treningiem
Guarana

Na noc
Kompleks witamin x 2
Cynk x 1
Omega 3 x 2
Wit d 3 z Wit C x 1

Towar
Enan 75mg ed
Masteron krótki 50mg ed
Clen 40mg ed
Etadron e2d 0,5 tabsa

Jutro pewnie cyknę fotki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Czekamy na wpisy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
rutkow
To bede obserwowac

a Ty Łysy będziesz jakoś teraz startował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
mateuszfilar
Czekamy na wpisy :)

będą , jutro planuje robić nogi to pewnie nagram filmik z siadów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Ja co ty , ze mnie placek sie zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
Śledzę, i czekam na foty po operacji jak to teraz wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium