ŁAPY w super seriach
1.Prostowanie ze sznurem 15/12/12/12
1.Uginanie sztangi łamanej stojąc 15/12/12/10
2.Prostowanie nachwytem 12/12/10/10
2.Uginanie sztangi łamanej stojąc 10/8/8/6
3.Kick back z wyciągu 15/12/10/8
3.
Uginanie młotkowe 10/8/8/8
4.Prostowanie jednorącz nachwytem 15/15/12
4.Uginanie jednorącz z góry 12/12/10
Waga 83,4kg
Cardio 40min
Pozowanie 10min
Odczucia:
Trening po modyfikacji, aby ten nadgarstek mnie nie nawalał, zresztą tydzień temu już połowę ćwiczeń wykonywałem i było spoko. Trening bardzo dobrze poszedł, lecz cardio już pod koniec męczyło, ale za to pozowanie poszło fajnie, może dlatego że Tomek się dołączył i razem świrowaliśmy xD Czekam na odp od Przema, jak będzie wyglądał mój ostatni tydzień do zawodów, a jutro pierwsza część depilacji woskiem, pachy i barki – tak jak rok temu.
Co do mojego nastawienia ? Hmm obudziłem się o 1,30 i myślałem kurde to już za tydzień, ale szkoda że nie już teraz.. brakuje mi sceny i nie mogę się doczekać, a wiadomo wychodzę w "swoim" mieście gdzie będzie dużo znajomych i rodzina. Chce wyjść jak najlepiej ale raczej presji nie czuje, szkoda że tylko za pierwsze miejsce jest statuetkę z WPFu, a za kolejne puchary.
MC - inne DT - 275 g B / 250 g W / 20g T
Suplementacja :
Rano i do posiłków:
Omega 3 x3
Cynk organiczny x1
Chrom organiczny 200mcg x2 do posiłków z W
ALA 300mg x4 do posiłków z W
Berberyna x3 do posiłków z W
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g na czczo
Przed treningiem:
AAKB+BETA + CYTRULINA po 4g
W czasie treningu:
BCAA 20g
EEA10g
Na noc:
Multiwitaminy x2
Wit C 4000mg
Zing Mag x1
Cynk organiczny x1
MSM 4g
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g