SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 290203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Biały89
dzięki, ale zostałem "pojechany" na swoim fb przez sędziego który będzie mnie oceniał w sobotę, że układ do dupy że wszystko źle pozuje.. wiadomo konstruktywna krytyka daje do myślenia ale jakoś to jakiś podcięło mi skrzydła.. wiem że jeszcze muszę dużo poprawić, ale to tak jak kop na twarz xD na scenie na pewno bym był bardziej pewny a teraz sam nie wiem jak to będzie


na szczecie jest kilku sedziów , albo po prostu droczy sie z Toba

bedzie zaj**iście na scenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Marcin Polatynski?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
rutkow
Biały89
dzięki, ale zostałem "pojechany" na swoim fb przez sędziego który będzie mnie oceniał w sobotę, że układ do dupy że wszystko źle pozuje.. wiadomo konstruktywna krytyka daje do myślenia ale jakoś to jakiś podcięło mi skrzydła.. wiem że jeszcze muszę dużo poprawić, ale to tak jak kop na twarz xD na scenie na pewno bym był bardziej pewny a teraz sam nie wiem jak to będzie


na szczecie jest kilku sedziów , albo po prostu droczy sie z Toba

bedzie zaj**iście na scenie !

zobaczymy jak to wyjdzie , jak pisałem kilka dni i tyle. News na swoim FB Michał Krajewski dał znać że będzie u mnie, ja pocichu liczę na rewanż ale Przemo mówi że nie mam szans, no cóż spróbuje pokazać mu że się mylił xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Dejwikkk
Marcin Polatynski?

tak, a znasz go ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Trening obwodowy
Wyciskanie leżąc / Krzyżowanie linek na bramie razem 10s
Wiosłowanie sztangą typu T /Ściąganie drążka nachwytem do klatki razem10s
Wyciskanie hantli na barki 8s
Prostowanie nachwytem z wyciągu dolnego 6s
Uginanie sznura z wyciągu dolnego 6s
Spięcia brzucha na piłce 8s

Zakres powtórzeń od 12-15, trening poszedł bardzo dobrze! Jestem w szoku, bo tak naprawdę przez całą tą redukcje może 2 treningi zrobiłem z musu, reszta z chęcią, a nie co rok temu xD
Przemo dał mi wytyczne na jutro , w piątek robię fotki i zobaczymy co dalej
Pozowanie 4 rundy+ układ dowolny
Waga 81,3kg

Suplementacja :


Rano i do posiłków:
Omega 3 x3
Cynk organiczny x1
Chrom organiczny 200mcg x2 do posiłków z W
ALA 300mg x4 do posiłków z W
Berberyna x3 do posiłków z W
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g na czczo

Przed treningiem:
AAKB+BETA + CYTRULINA po 4g


Na noc:
Multiwitaminy x2
Wit C 4000mg
Zing Mag x1
Cynk organiczny x1
MSM 4g
Wit D3 z K2 x1
NAC x1
Glutamina 20g
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
waga dzisiaj 80,2kg już mam zapas, no i przetrwałem nieszczęsną depilacje.. a żeby było mało zaczął nawalać mnie ząb, oby nie było żadnego stanu zapalnego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jak nie urok to sraczka Oby bylo git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Gugcio
Jak nie urok to sraczka Oby bylo git

musi być innej opcji nie ma xD najwyżej jak napisałem Przemowi po zawodach zjem mniej ciast urodzinowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Ile ludzi tyle opinii, rób swoje jak do tej pory i nie myśl, a zobaczysz,że wynagrodzone będzie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
truska45
Ile ludzi tyle opinii, rób swoje jak do tej pory i nie myśl, a zobaczysz,że wynagrodzone będzie to.

po rozmowie z Dawidem już mi przeszło
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium