SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 340291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
Nogi –czwórki
1.Przysiady
15x60kg 12x80kg 10x100kg 10x110kg 10x110kg 10x110kg+
15x60kg 12x80kg 10x115kg x3 +
15x60kg 12x80kg 10x100kg 10x120kg x3+
15x60kg 12x80kg 10x100kg 120kg x 10/7/7
2.Wypychanie nóg na suwnicy –na razie jest to smith
20x70kg 15x100kg 12x140kg 12x140kg 12x140kg+
20x90kg 15x120kg 12x160kg x3+
20x110kg 15x140kg 10x170kg 8x170kg 8x170kg
Suwnica
20x130kg 15x170kg 12x210kg 12x230kg 12x250kg
3.A Przysiad przedni
12x70kg x5+
12x75kg+
10x80kg x4 5x80kg
Wypychanie platformy
12x120kgx5
3.B Przysiady bułgarskie z jednym hantlem
15x17kgx5+
19kg x 15/15/12/12/10
19kg x 15/15/13/12/8
20kg x 15/15/15/15/8

Brzuch:
Allahy
70kg x30/20/20/15
80kg x 20/15/10
4 serie
Spięcia brzuch na ławce rzymskiej
20/20/20/20
30x3
30x3
Unoszenie kolan w zwisie na drążku
25/20/15/12
25/20/12
20/20/20/20
Plank
3 serie po 30 sek
3 serie po 30 sek

Cardio w tętnie 20min bieżnia +20 orbitrek
Krokomierz pokazał dzisiaj ponad 24 tyś
Rozciąganie i rolowanie

Odczucia:
Waga 83,5kg i rano wyjazd opiszę w wielkim skrócie-przymierzałem 3 pary slipów startowych ale wybrałem te w których najlepiej się czułem-oczywiście oczoj**liwa zieleń xD
Nogi wykonane na innej siłowni , siady bardzo ładnie poszły, suwnica tak samo ,zamiast przysiadów z przodu bo zapomniałem magnezji dałem wypychanie platformy –super czułem czwórki. Brzuch wykonany praktycznie do porzygania, gdy kończyłem serie przez skurczę miałem odruchy wymiotne. Gdy wróciłem z Wawy- szybka szama, drzemka z 30min i wyjazd na treningi .. ledwo co dzisiaj siedzę, ale cieszę się z tak intensywnego treningu nóg i brzucha!
Skrót z dzisiejszego treningu





1. Masło orzechowe+ nasiona CHIA +olej MCT + C-6
2. C-6 +jabłko+ płatki kukurydziane + płatki śniadaniowe
3. Makaron+ kura
4. Galaretka 0 kcal
5. Makron + kura
6. Galaretka 0 kcal –bez galaretki
7. Wafle ryżowe + kura

MC B275g W430g T40g

Suplementacja :
Rano:
-chrom organiczny
-ala 300mg
-potas katelin x1
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-MSM 4g
-Wit D3 z k2

Przed treningiem:
-aakg 4g
-beta alanina 4g

W czasie treningu:
-bcaa 10g

Po treningu:
-mono 10g

Przed posiłkiem po treningowym:
-chrom organiczny
-ala 300mg

Na noc:
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-wit C 2g
-MSM 4g
-cytrynian mg x1
-ZMA x2
-Melatonina 5mg- nie biorę
-Cynk 15mg
-Wit D3 z k2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 6619 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267558
Ja w sumie planuje jeden start bo na więcej mi praca nie pozwala debiuty wpf Radom
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
sOiR
Ja w sumie planuje jeden start bo na więcej mi praca nie pozwala debiuty wpf Radom

o to super , jak dożyje widzimy się xD
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 6619 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267558
No i to całkiem możliwe, że w jednej kategorii

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
sOiR
No i to całkiem możliwe, że w jednej kategorii

haha i bardzo dobrze, bo ja przegrać to z kolegą z "team-u" xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
Klata:
1.Wyciskanie sztangi skos +
15x60kg 12x80kg 10x95kg 7+3x95kg 4+4x95kg –
15x60kg 12x80kg 10x90kg 10x90kg 8x90kg
15x60kg 12x80kg 10x90kg 8x90kg 7x90kg-
15x60kg 12x70kg 10x85kg x3+
2.Wyciskanie hantli skos +
20x17kg 15x23kg 12x29kg 12x29kg 12x29kg +
20x19kg 15x23kg 12x31kg x3 +
20x19kg 15x23kg 12x33kg x3+
20x19kg 15x23kg 35kg x12/11/10



3 A.Gironda dips
12x MC x4
12x MC+5kg x4+
12x MC +10kg x4
12/12/8/6 MC+20kg -
3B. Wyciskanie hantli na płaskiej z gumami
15x17kg x4
15x17kg x4+
15x19kg x4+
15/13+2/12+3/11+4/8+7 x21kg

Triceps:
4.Dipsy
13/15/12/11
15/15/15/13
17/13/15/13
17/14/14/13
5A. Prostowanie z klamrą
12x60kg x 4
12x62kg x4+
12x64kg x4+
12x70kg x4+
5B. Francuz z linką wyciągu dolnego
12x40kg 11x40kg 11x40kg 8x40kg –
15x30kg 15x30kg 13x30kg 12x30kg
15x23kg x4+
15/12/12/10 x 25kg

+ oznacza że muszę dodać kg na następnej sesji treningowej
Ostatnia linia ukazuje ile wykonałem powtórzeń z jakim ciężarem



Cardio w tętnie 20min bieżnia +20min orbitreka
Krokomierz pokazał dzisiaj ponad 22 tyś
Rozciąganie i rolowanie

Odczucia:
Waga pokazała 83,9kg bardzo dobrze spałem, więc postanowiłem wywalić na ten moment melatoninę. Rano praca, później trening miałem zrobić 10x80kg x3 ale pomyślałem że dam radę więcej i poszło , ciężko ale poszło! Wyciskanie hantli też ciężko, ale zamuliłem się na dipsach –miało być 15kg coś ubzdurało mi się i walnąłem 20kg, hantle z gumą praktycznie każda seria do upadku mięśniowego, zawsze dobijałem do 15- robiąc nawet półruchy. Triceps średnio mi poszedł. Wywaliłem nabiał z diety, zobaczymy czy odbije się to choć trochę na mojej sylwetce, zresztą ja tam uwielbiam jajca i mięcho xD
Domsy na nogach konkretne dawno takich nie miałem. Jutro DNT i 13h w pracy.


1. Masło orzechowe+ nasiona CHIA +olej MCT + C-6
2. Galaretka 0 kcal
3. Kura
4. Galaretka 0 kcal
5. Ryż + kura
6. C-6 +jabłko+ płatki kukurydziane + płatki śniadaniowe
7. Wafle ryżowe + kura

MC B275g W280g T40g

Suplementacja :
Rano:
-chrom organiczny
-ala 300mg
-potas katelin x1
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-MSM 4g
-Wit D3 z k2

Przed treningiem:
-aakg 4g
-beta alanina 4g

W czasie treningu:
-bcaa 10g

Po treningu:
-mono 10g

Przed posiłkiem po treningowym:
-chrom organiczny
-ala 300mg

Na noc:
-omega 3 x4
-multiwitamina x2
-wit C 2g
-MSM 4g
-cytrynian mg x1
-ZMA x2
-Cynk 15mg
-Wit D3 z k2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki kupiłeś rozmiar slipów startowych od Pani Asi ? Ski dużo się różnią od m-ki?
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
MatiMlody
Jaki kupiłeś rozmiar slipów startowych od Pani Asi ? Ski dużo się różnią od m-ki?

przymierzałem kilka i wybrałem te których najlepiej się czułem, jeśli chodzi o rozmiar to dam Ci znać jak wrócę do domu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
Waga 83,5kg dzisiaj dobrze spałem, mimo braku melatoniny. Cały dzień w pracy, dzisiaj jeszcze odczuwam środowy trening nóg xD Dopadł mnie bardzo przykry aspekt… wyrzucąc nabiał z diety, automatycznie jem więcej mięcha i ponownie pojawił się dyskomfort – refluks żołądka, dodam że 3 razy dziennie leci ocet jabłkowy przed posiłkami i jadam pestki z nasion moreli. Jednak mam pomyśl do każdego posiłku dodam po 3 sztuki pestek i jeden posiłek zamienię na jajca. Ponad 18 tyś kroków
Jutro trening obwodowy na innej siłowni, będę hammerki i inne cuda –wianki xD
Tak się prezentuje moje slipy startowe xD

1. Jajka+ mięso z kurczaka w formie jajecznicy
2. Jajka+ kurczak
3. Galaretka 0 kcal
4. Jajka+ mięso z kurczaka + brokuły w formie omletu
5. Jajka+ mięso z kurczaka + marchewka w formie omletu
6. Galaretka 0 kcal
7. Omlet z płatków owsianych marchewki jabłka białek jaj + C-6
Całość B 275g W100g T80g

Suplementacja :

Rano:
-chrom organiczny
-ala 300mg
-cynk 15mg
-potas katelin x1
-omega 3 x2
-multiwitamina x2
-wit C 1g
-MSM 4g

Na noc:
-chrom organiczny
-ala 300mg
-omega 3 x2
-multiwitamina x2
-wit C 1g
-MSM 4g
-ZMA x2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
MatiMlody
Jaki kupiłeś rozmiar slipów startowych od Pani Asi ? Ski dużo się różnią od m-ki?

nie widzę rozmiaru, tak jak napisałem powyżej, przymierzałem 3 pary i w tych najlepiej się czułem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

electro
Polecane artykuły