SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Może zagadaj na priv do Aldhissla'y, ona z SM to co prawda zupełne coś innego ale o nerwy chodzi może coś doradzi
Dzielna bestyja z Ciebie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
jeszcze acetylokarnityna, mój kumpel z SM ją bierze na regenerację nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przepraszam, że z opóźnieniem
Regeneracja nerwów to proces bardzo długotrwały i będziesz potrzebowała sporo czasu i cierpliwości.
Możesz go wspomóc przez trzymanie ręki w cieple (staraj się, żeby cieplutko w łokieć było ), ewentualnie stosowanie ciepłych okładów.
Z zabiegów fizykoterapeutycznych możesz stosować pole magnetyczne, ultradźwięki i laser (wspomagają procesy regeneracji), no i oczywiście ciepłolecznictwo.
Istnieją też jakieś preparaty wspomagające regenerację nerwów, ale nie pamiętam nazwy i z tego, co kojarzę, wydawane są z przepisu lekarza.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
dziekuje najmocniej Saida
nie wiedzialam o cieplolecznictwie ale calkiem intuicyjnie chyba rozgrzewam czasem lokcia lampa podczerwona. cierpliwosc chyba mam wiec bede czekac
dziennik jak kazdy widzi na razie zawieszony. obecnie nie jest dobry czas na skrupulatna redukcje. przeliczylam sie w zamiarach choc wizje lata mam z tylu glowy i nie rezygnuje calkiem z powrotu, ale czas dopiero pokaze kiedy

Zmieniony przez - redcow w dniu 2013-03-13 23:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
My tu sobie na Ciebie poczekamy, nie bojaj

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spokojnie, poczekamy na Ciebie
Powrotu do zdrowia - koniecznie szybkiego

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 699
Witam wszystkich. Ja też choruje na cukrzyce typu1 od 6 lat. Przymierzam sie do redukcji wiec na razie podczytuje po cichu:)
Jeśli moge coś doradzić to na diecie low carb znacznie lepiej sprawdzaja sie insuliny typu actrapid, podawane nie na ilość wegli ale na bialko (ksiazka dra Bernteina o diecie niskoweglowodanowej w cukrzycy). W wolnej chwili jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę napisać coś więcej, sama jestem na diecie low carb (na ktorej niestety nie chudne, być może z powodu nadrabiania cukrem w trakcie hipoglikemii). Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium