SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869


Powiadomki padły

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
zaleglosci (nie ma ich duzo...)

Sroda

1. podnoszenie kolana zgeietej nogi lezac na brzuchu 3x5 po 10 sek na noge
10 sekund to napewno nie bylo
pytanie: czy robic to lezac na brzuchu na ziemii czy ma byc na laweczce lub ewentualnie np. na pilce??

2a. przysiad wykroczny z noga wykroczna wyzej 4 serie x 8-10 na noge

2b. RDL 4x 8-10
25kg
32,5kg
41kg
41kg - to max obciazenia jakie mam w domu, musze dokupic

2c. wznosy odwrotne nog na pilce
15/15/13/8

3a. wznosy bioder ze sztanga 3 x 8-10
41kg/ 41kg/41kg

3b. wstanie z kleku siedzacego 3x 8-10
bez sztangielek bo nie mialam czasu zdejmowac talerzy ze sztangi i zakrecac na sztangielkach, robilam z guma ale dziwnie, oza tym rozbolalo mnie kolano

3c. wymachy zgieta noga w gore w kleku guma 3x 10-15
15 razy to napewno nie bylo

czwartek
30min. roweru
dieta spaprana, najadlam sie platkow owsianych...

piatek
dieta podobnie jak wczoraj plus jeszcze makaron razowy...i duzo smietany kokosowej

aktywnosc prawie zadna ...

sobota
dieta juz low carb i duzo tluszczu kokosowego glownie i z ryb
rower ok. 1,5h

niedziela dieta juz przykladna VLC pomjajac pare marchewek

trening
zabawy ze sztanga glownie na barki i kregoslup

zarzut, PP, jerk,przysiad w jerku, przysiad gleboki ze sztanga 15kg. musze to czesciej robic bo fajnie czulam prace lewej strony choc caly czas musze pilnowac zeby mi ne uciekal lokiec i zeby sie sam nie zginal

przeszlam zalamke dietetyczna wiec kolejny raz robie podejscie do tego zeby przetrwac dobra wrazliwosc insulinowa bez rzucenia sie na lodowke. oczywiscie teraz jest mniejsza ale pewnie za 1-2 tygodnie znow sie polepszy. nie wiem co tu zrobic? chyba bede tu smecic piszac jak to jest jak czlowiek nie moze wytrzymac bo go tak telepie w srodku ze nie wie co ze soba zrobic i idzie sie nazrec, ze tak powiem i dopiero wtedy mu przechodzi... no nic probuje dalej. za setnym podejsciem musi sie udac

Zmieniony przez - redcow w dniu 2013-02-03 21:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Redcow a gdyby tak rotacje zrobić? swiadoma, no wiem ze wszytsko i tak bedzi esie rozbijac o ciagi ale moze ci to psychicznie ulatwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
tez o tym myslalam... takie 150gr platkow owsianych co 3 dni np. to mi sie marzy ale nie wiem czy ma to sens przy diecie ketogenicznej? bede wchodzic i wychodzic z ketozy na przemian czy tak? czy to oznacza bol glowy i spadek sil co 3 dni? chociaz w sumie moge sprobowac, moze nie byloby tak zle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kobitki ja to glupia jestem z ta wrazliwiscia insulinowa. Powiedzcie mi jak to jest. Jak jest mala to nie ma ciagow na lodowke a jak wzrasta to i ciagi sie pojawiaja? Bo ja tez jakos tak miweam te ciagi i nie bardzo mi wychodzi panowanie nad nimi chyba,ze zacisne zeby i zajme sie czyms absorbujacym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
lunika wg mnie i biorac pod uwage co sie ze mna dzieje to jak wraazliwosc jest niska to sie caly czas chce jesc...moznaby pogryzac caly dzien bez przerwy. za to jak wrazliwosc wzrasta to jest takie uczucie jak permanentny niski cukier - taki wewnetrzny niepokoj, takie cos jakby w srodku trzeslo, nie mozna sie skupic itp. ja wtedy z reguly nie wytrzymuje i rzucam sie na jedzenie, wrazliwosc troche spada i przestaje mnie telepac


Zmieniony przez - redcow w dniu 2013-02-04 11:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to tak nie jest, nie ma zadnych problemów, zobacz reziolki robi taka rotacje i sie swietnei czuje
kazda osoba bedaca na diecie ketogennej ma ładowania i jak robi to dobrze to wsztsko gra
ale hj bym ci proponowała inaczej, cały czas po równo w czasi ednia. W dzin zwiekszosnej ilosci ww jesz coś, najlepiej tao smao np taka owsianke przez cały dzin podzielona na takie same porcje.
jest to wykonalne? tak bys cały czas miala te same zapotrzebowanie na insulinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
kurcze, obawiam sie ze moze byc problem z dawkami insuliny... ze jak podziele ww na caly dzien to bede musiala kilka razy dac wiecej insuliny a skonczy sie to niczym innym jak kolejnym niskim cukrem i telepawka i w koncu najedzeniem sie czegos juz poza zalozonym bilansem co w koncu te telepawke usunie. szczerze to wolalabym jednorazowo, wtedy daje wiecej insuliny naraz i jak jest nisko to tylko raz... ale sprobuje tego co mowisz na poczatek, bede zdawac relacje czy jestem w stanie to wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ty wiesz co i jak, wiec rób jak uwazasz, moze po treningu?, chociaz tu tez nie ma pewności ile trzeba będzie.
Myslałam tylko ze spokojne rozłozenie moze łatwiej będzie przeliczyc, czy co....
jakis sposób trzeba znależć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
pokombinuje, mysle ze napewno lepsze to niz niejedzenie tych wegli wogole i rzucanie sie potem na nie bez kontroli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium