SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
wlasnie wracaj do nas, przynajmeij bedzie ci latwiej miche utrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
no to wracam

tytul dziennika jak najbardziej pozostaje aktualny bo ani figury ani zdrowia ni ma wiec trzeba sie wziasc za siebie i powalczyc o jako takie obydwa...

uklecilam sobie plan treningowy, bo stwierdzam ze bez planu to ja moge cwiczyc sobie a muzom. oczywiscie na ukladaniu planow sie nie znam wiec jak ktos ma jakies uwagi to chetnie uwzglednie. problem jest 'jedynie" taki ze jestem mocno ograniczona reka po operacji. z racji tego ze nie mam (ani prawdopodobnie nie bede juz wogole miec) pelnego wyprostu i zgiecia wiec wszelkie wyciskania na klate i zolnierskie, przyciagania wyciagu odpadaja... w zwiazku z tym od 2 miesiecy cwicze glownie dol ciala, ostatnio rowniez troszke plecy i wyglada na to ze nadal tak bede cwiczyc

oto ta moja radosna tworczosc:

Poniedzialek
Przysiady z drazkiem nad glowa, przysiady z kijem
1. MC 4x15
2. wioslo 3x15 (jeszcze ani razu od operacji nie robilam ale chcialabym sprobowac)
3. wznosy ramion bokiem 3x15 - rehabilitacyjnie
4. cos tam na triceps i moze tez biceps (o ile reka pozwoli) 3 x 15- tez rehabilitacyjnie
Aero – ile dam rade idealnie by bylo chociaz ze 20min.

Wtorek
przysiady z drazkiem nad glowa, przysiady z kijem
1. przysiad 3x10 (15 razy nie dam rady)
2. suwnica – szeroko i w rozstawie 45stopni (przywodziciele) 3x 15
3. uginanie nog lezac 3x15
4. prostowanie nog z zatrzymaniem w gorze 3x20

Sroda
Aero 30min. + przysiady z drazkiem nad glowa, przysiady z kijem
Ewent. Supermany i jakies tam unoszenie ciala na rekach lub na pilce

Czwartek
Wolne

Piatek
Przysiady z drazkiem nad glowa, przysiady z kijem
1. dzien dobry 3 x10
2. suwnica neutralnie 4x15
3. suwnica b. wasko 4x15
4. lydki na suwnicy 3x10
5. jakis obwod na brzuch x3
aero 20-30min.

Sobota
Przysiady z drazkiem nad glowa, przysiady z kijem
1.cos na naramienne w ramach rehabilitacji by sie przydalo ale nie mam pomyslu - jakies propozycje??
2. cos na barki -tez rehabilitacyjnie - bez koniecznosci za duzego uginania i wyprostu rak??
aero 20-30min
Niedziela
Wolne


dieta:
100g bialka + zelatyna ok. 15-20g dziennie - pijam juz z kielona bez zadnych slodkich miksow
100g tluszczu
weglowodany z warzyw
owoce na hipo lub w razie potrzeby okolotreningowo,
od czasu do czasu platki owsiane lub jakies inne wegle, zwlaszcza kiedy bede puchnac (bo ze gromadze wode to wiem bankowo, a wegle z jakichs przyczyn mnie "odwadniaja" )

suplementy:
tran z 2,5g omega-3 w 10ml, kurkuma, chilli, ocet jabłkowy, biotyna, ziola przerozne, czasem vit.c 1000mg time-release, potas, magnez, wapn, milk thistle od czasu do czasu, kombucha (filonko, hodowla sie rozrasta ) wiecej nie pamietam

pomiarow i zdjec nie wklejam bo wstyd - zrobie pogladowo dla siebie, bede informowac o jakichkolwiek zmianach w centymetrach, o ile takowe odnotuje


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-07 02:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
shrimp thankx
niestety to nie czarnowidztwo a fakt medyczny czas w koncu przestac sie mazgac i temu zaprzeczac a zaakceptowac tę kondycję i zaczac cwiczyc z jej uwzglednieniem

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-07 02:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powodzenia i bedziesz obserwowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
przeczytalam caly dziennik, zuszek jestes naprawde !
fajnie ze wrocilas, ja tez bede czytala, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Fajnie, że jesteś

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
też czekałam na powrót i będę zaglądała

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
dzieki dziewczyny

miska:



tluszczu za duzo, bo dokanczam maslo
+ wino czerwone

poziomy
od 65 do 200 - od jutra bede sie starala je pisac z dawkami insuliny tak jak kiedys

aktywnosc:
dzis tak bardziej rozruchowo - bo ostatni raz bylam na silce 5 dni temu

-przysiady z drazkiem nad glowa, waga drazka: 7kg
-przysiady atg z drazkiem na barkach

-suwnica a)neutralnie i b) stopy szeroko
pare serii po 10-15 powtorzen - 70kg

-zwisy na drazku

-unoszenie hantelek 2,5kg bokiem i przodem na barki

-zabawy z guma - ale reka za bardzo bolala


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-07 20:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681

+ wino czerwone, + pol jablka na hipo

poziomy i insulina
nie ogarnelam sie z zapisaniem, ale mniej wiecej pomiedzy 108 a 180
insulina krotka: ok. 15j., dluga 22j.
trening
rozgrzewka, zwisy na drazku, przysiady z drazkiem

1. MC
20kg x 15
22kg x12
25kg x 12
27kg x 10 - kurcze, takie ciezary ... plakac mi sie chce az..

2.wioslo - niestety nie poszlo, lokiec sie nie zgina na tyle zeby moc swobodnie dociagac do brzucha - na nastepnym treningu bede probowac sciaganie wyciagu gornego

3. wznosy rak na barki w opadzie tulowia
4 serie x 15 powt. z 1,25kg

4. uginanie na triceps z 1,25kg ale niestety nie mialo to sensu bo bardziej walczylam o ugiecie i wyprost niz o ciezar...

+15 min. orbitrek - rowery popsute to po raz pierwszy od operacji wsiadlam na orbiego - nawet jakos poszlo, choc boje sie troche o bark, ktory stara sie z calych sil kompensowac brak wyprostu w lokciu i juz mi tam cos zaczyna lupac, nie mowiac o tym ze ciut sie obnizyl

wrazenia ogolne... plakac sie chce :'-( dobrze ze jutro nogi- bedzie mniej frustracji


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-09 01:39:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium