SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
masz racje Arphiel dla przecietnego nie. ale mysle ze jak ktos chce uspokoic insuline to na poczatek warto skupic sie nawet na takich pyerdolach dr Bernstein (ten slynny diabetolog ktory propaguje ta metode Very Low Carb) np. wogole mowi ze nie ilosc ww sie liczy tylko ich wplyw na insuline. dlatego np. nawet jakby sie najesc zielonki do oporu to pomimo ze ww obiektywnie bedzie malo ale efekt rozciagnietych na maksa jelit spowoduje odpowiedz hormonow, ktore podwyzszaja cukier i powoduja wzrost insuliny (oczywiscie niewielki ale jest)

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-26 10:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
racja w końcu diabeł tkwi w szczegółach. Zaciekawiłaś mnie na tyle, że poszukam i poczytam o tym trochę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a kolagen próbowałas, nie wiem czy to to ale krzem i kolagen swietnie u mnie na włosy działaja

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-10-26 17:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
widzialam toto w sklepie ale raz ze drogie to dwa naturalny kolagen to zelatyna to wole ja. tyle tych tabletkow biere ze szukam raczej naturalnych produktow. paznokcie mam bardzo mocne po tej zelatynie i rosna skubane szybko

a krezm super, kiedys dawno temu mialam taka serie do wlosow z krzemem - rewelacyjnie dzialaly

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-26 17:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681



trening:

1. dzien dobry

20kg x 15
25kg x 15
27,5kg x 15
30kg x 15- tu wiedzialam ze nie ma co dokladac dalej bo raczej by mnie zlozylo w pol
30kg x 11 - juz po drugiej serii myslalam ze prostowniki z krzyza same wyskocza a potem juz mi nogi drzaly

2. suwnica neutralnie

80kg x 10
85kg x 10
90kg x 10
95kg x 10 (8+2)

3. prostowanie nog z zatrzymaniem w gorze
10kg x 20
10kg x 15
10kg x 20 - palilo jak skurczybyk

4. lydki na suwnicy
3 serie z 60kg x 10 powt.

5. uginanie nog lezac

3 duze sztabki x 10
3 szt. x 6 - nie dalo rady dalej, dwojki starsznie zmeczone
proby dodatkowych serii na lewa noge:
2 serie, obciazenie zdjemowalam az doszlam do jednej malej sztabki, zniszczylam sobie nogi na amen

mega zadowolona jestem i najedzona do tego, rybek i indyka ile dusza zapragnie


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-26 22:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4762
dzięki za uwagę i wyjaśnienia fajnie, że mam dodatkowe wsparcie. szczerze podziwiam za ogrom wiedzy i zaparcie i uzmysławiam sobie jakim jeleniem jestem strasznym, że tak długo zaniedbywałam temat cukrzycy.
A powiedz, co z twoją sklerotyzacją stawów? Czymś się objawiała dodatkowo poza bólami? Coś robisz w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
obli oo, super wyjasnili

soley boli stawow juz nie ma dawno. skleroztyzacji okazalo sie ze nie bylo - jakis niedouczony lekarz zasugerowal sie hipoteza na skierowaniu i tak wpisal. ale ortopeda zakazal treningow silowych - nie posluchalam i tylko dobrze na tym wyszlam. wlasnie to treningi silowe mnie ozdrowily!

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-27 18:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681


DNT



DNT



TRening:

1a. MC
20kg x 15
30kg x 15
30kg x 15 (bez progresu bo robilam w miejscu nie do MC i nie moglabym rzucic sztanga w razie czego, poza tym na malych talerzach wiec i martwy punkt nie byl tam gdzie powienien)

1b. sciaganie drazka wyciagu gornego z zatrzymaniem
20kg x 15
20kg x 15
20kg x 15

2. rotatory na naramienne z 1,25kg

3. ugianania i wyprosty z 1,25kg

4. proby wyciskania sztangielek plasko z 3kg - jako tako, chhoc glownie pracuja rece a nie klatka ale probowac bede

zrobilam taka serie laczona 1a i 1b bo na podestach do MC byl trening, troche szkoda ze taka kaszanke uklecilam ale nie chcialam rezygnowac z treningu calkiem. sprobuje odrobic porzadny MC w piatek razem z dzien dobry i reszta dolu jak dam rade


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-29 15:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
znowu spotkałam znajoma "cukrzyczke" dowiedziałam sie ze "jej cukrzyca jest nie do opanowania, ona je jak jej każą i niczego niedozwolonego.. czyt. mało tłuszczu i male porcje, ot np. kanapeczka z chudziutkim twarożkiem a tu cukier hops hops dowolnie i jak mu sie podoba.
jak to jest ze cos co nie działa jest cały czas oficjalnie zalecane od prawie 100lat???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium