SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A wiosło pół-sztangą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
redcow witaj w klubie tych co chca a maja ograniczenia wlsnego ciala

jedyne co mozemy to dostosowac to co robimy do naszych mozliwiesci i niepodawac sie no i DAC SOBIE WIECEJ CZASU .....i tyle
to moje wnioski po etapie odczuwania buntu nieprawiedliwosci ....

nie podawaj sie ...zawsze bylas dla mnie symbolem przezwciezania trudnosci i przekraczania 'niemozliwego'

....niech moc bedzie z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
shrimp dzieki lepiej pewnie bedzie ale czy tak jak bym chciala to juz malo prawdopodobne...

obliques oo dobry pomysl, sprobuje. dziekuje T-bara nie ma u mnie na silce ale bede robic koncem sztangi

leah zawsze uwazalam ze skoro los jest niesprawiedliwy to przynajmniej powinien rekompensowac czyms innym. a tu d.upa- nie ma lekko. u mnie po wstepnym buncie zaczyna przychodzic zderzenie z rzeczywistoscia i jakis dol... caly czas nie placze, ale jak mmnie najdzie z nienacka to nic na to nie moge poradzic bo mi lzy same leca...

--------------------------------------------------------

miska:


nie mialam ochoty na bialko wogole, dobrze wchodzil mi tylko tluszcz

poziomy
wysoko, nawet bardzo: rano 180 a potem pomimo ze nie zjadlam nic oprocz kokosa (oczywiscie z insulina) bylo 290 i tak sie trzymalo prawie do samego wieczora. strasznie przymulona sie obudzilam i z zakwasami na calych plecach i tak bylo do popoludnia. moze mi sie organizm zestresowal

trening
rozgrzewka, przysiady z drazkiem

1. przysiad
4 serie x 4 (niestety tylko tyle...) powt. x20kg - staralam sie z calych sil robic technicznie i bardziej mi sie lewy bark zmeczyl od wypinania niz nogi. cala reka generalnie tez skatowana. zakwaszone prostowniki tez bylo czuc

2. suwnica neutralnie (mialy byc przywodziciele ale pomylilam)

70kg x 15
75kg x 12
80kg x 10
85kg x 8 - wszystko z palcami oderwanymi od podloza

3. uginanie nog lezac
3szt. x 12
4szt. x 9
4szt. x 8

4. prostowanie nog z zatrzymaniem w gorze
10kg x 20
15kg x 10
10kg x 13


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-10 01:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
miska



poziomy
lepsze niz wczoraj. maks 156, bylo hipo. insulina: 19j., dluga: 22j.
trening
bieg na czczo 15 minut - w tym pod gore

chyba rzeczywiscie idzie zima bo indyki zaczynaja obrastac tluszczem. noga, ktora dzis kupilam wygladala normalnie jak karkowka - chyba ze taki jeden utuczony osobnik sie znalazl w stadzie? albo ewentualnie za duzo spinningu cwiczyl i mu tluszcz powlazil w miesnie



Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-11 01:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Dobrze, że wróciłaś Powodzenia na nowym i niech ręka się podda A Ty sie trzymaj

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
filonka

wczoraj:
miska - nie zapisana, ale standardowa plus ok. 20gr platkow owsianych

DNT

dzis

miska: tez nie zapisana, ale standardowa + 30gr platkow owsianych i niestety dzem ktory zjadlam na hipo i niestety nie zatrzymalam sie po dwoch lyzeczkach. cukier byl wysoki potem od razu poszlam na trening wiec nie utrzymywal sie dlugo cale szczescie, no ale walnelam konkretnie insuliny

trening:

1. dzien dobry
20kg x 10
22,5kg x 10
25kg x 10 - wyprost baardzo wolno

2. suwnica przywodziciele

60kg x 15
70kg x 9
75kg x 7
75kg x 6 - ciezko

3. suwnica wasko
70kg x 10
75kg x 8
75kg x 7
75kg x 4 - jakos dziwnie mi lydki pracowaly

4. lydki na suwnicy
70kg x 12
70kg x 10
70kg x 10 - lydki to u mnei slabizna

+ reka tez skatowana cwiczeniami po treningu
+ rower 1h w terenie- wolniutko, bez szalenstw - od wypadku juz nie szarzuje po ulicach a samochody omijam na odleglosc dwoch metrow

jestem tak zrypana ze chyba od wypadku nigdy taka nie bylam no wreszcie czuje ze zyje juz teraz zayebiscie czuje dwojki i prostowniki i mam tylko nadzieje ze dam rade jutro wstac z lozka


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-12 22:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8906
Witaj Redcow, przeleciałam Twój dziennik i jestem pod wrażeniem Twojej walki z przeciwnościami losu. Gratulacje i walcz dalej. W kwestii cukrzycy, to mam koleżankę która bardzo ładnie reguluje cukier za pomocą - kapusty kiszonej !!! Zawsze ma w domu duże wiadro 5kg dobrej naturalnej kapuchy (trzeba patrzeć na skład, bo też potrafią walnąć różne dziwności do niej) i po każdym posiłku dopycha tak szklankę tej kapuchy. Mówi,że jak zapomni kupić i parę dni odpuści to cukier skacze. Poza tym do herbaty stosuje cynamon w dużych ilościach a żeby zaspokoić chęć na słodycze je stewię, to znaczy nie tak solo tylko do potraw używa. Trzymam kciuki i zgodnie z góralskim przysłowiem "zesr...j się a nie daj się" do boju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
tyralaa witam kapustke kiszona jadam i mnie ona podwyzsza cukier jak kazde inne jedzenie a z tym goralskim powiedzeniem to fajne jest ale ja pewnych barier nawet nie wiem jak bym sie spiela nie przeskocze juz, no ale jedziem jedziem do przodu

no to wreszcie od piatku popelnilam jakis porzadny trening i moge dac wreszcie wypiske. przez cale te 4 dni mialam takie zakwasy w dwojkach ze chyba nigdy takich w zyciu nie mialam strasznie sie ciesze ze pomimo kontuzjowanej reki moge sie czyms tak sponiewierac jak to kiedys bywalo z MC. teraz rzadzi dzien dobry

dieta: nie pisana, ale byla liczona na oko, wpadlo wiecej bialka niz w zalozeniach i troche wegli ale mniej tluszczu

trening z dzis:
1. MC
20kg x 15
25kg x 15
29kg x 15
32kg x 15 - o 3kg wiecej, ale tu ostroznie i nadal na duzej ilosci powtorzen

2. wioslo koncem sztangi

15kg na sztandze x 10
17,5kg x 8
17,5kg x 7
15kg x 10 - jakos niezbyt to szlo, nie jestem pewna czy ja to umiem robic, popatrze jeszcze raz na filmiki

3. proby sciagania wyciagu z zatrzymaniem
20kg x 9
25kg x 7
25kg x 6 - nie mialo to wiekszego sensu, ale probowac bede dalej

4. unoszenie hantli bokiem w opadzie
4 serie 1,25kg x 15

+rower w terenie pod gore 10min. a potem normalnie 15min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z dzień dobry to ja mam zawsze psychiczny problem, małych cięzarów nie czuje duze sa dla nie "za duze" by z nimi tak na plecach sie kiwać

co ci nie pasuje w wiośle końcem sztangi? jak to robisz?

a w wyciagu co jest nie tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium