SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Redcow a jak ty te serca przyzadzas? widzialam ostanio w sklepie ale nigdy nie robilam wiec nie wiem czy bedzie mi smakowac

BTW ale mamy pogode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
lalusiu, najpierw oczyszczam z zylek i odkrajam wszystkie fafrolce a potem kroje mięsko na cienkie paski albo w kostke i podsmazam na masle klarowanym. jak pusci wode to przykrywam i gotuje az zmiekna (choc takie twardsze tez mi smakuja). potem daje na patelnie selera naciowego (w oryginalnym przepisie byla cukinia ale seler tez sie fajnie skomponowal) i posmazam to wszytsko razem, dodaje mleka kokosowego na koniec i przyprawy- koniecznie chili i viola smakuje jak prawdziwy indonezyjski rendang
a pogoda rzeczywiscie nas rozpieszcza

shrimp oj warto sie przekonac. ja to juz sie w jaskiniowca zamieniam: tatar kilka razy w tygodniu, serce wolowe, kawal nogi od swinki do obgryzania a teraz sie przymierzam do pasztetu z watroby. no i do lodow paleo jak wyjda to sie pochwale


wczoraj



trening

DNT, 1,5h jazdy rowerem i godzina spaceru po plazy



Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-04-02 10:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zazdroszczę, gdzie Ty mieszkasz, że plaża pod ręką jest?
A, no i co to ten coconut cream? Bo tłuste to, podoba mi się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
MagdaK ja na wyspach mieszkam stad do plazy mam rzut beretem, jak jest odplyw to czasem mozna i nawet z kilometr pospacerowac "wgłąb" morza , buty potem uciapciane ale radocha nie z tej ziemii
coconut cream to mleczko kokosowe ale odparowane i jest ono w kostce, niby sie powinno rozpuszczac w wodzie ale ja samo wcinam. niestety, jest takie dobre ze latwo przesadzic..

lalus co do tych serc to zapomnialam ze jeszcze daje szalotke do smazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dobrze, musisz mieć piękne widoki. Ja niestety muszę zadowolić się jeziorami, ale zawsze coś.
Też bym nie rozpuszczała tego w wodzie, żadna przyjemność. Jedyne, co przerażałoby mnie w pożarciu dużej ilości tego mleczka to fakt, że podbija ono bilans i potem widmo głodu zagląda w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Mieszkać nad morzem...Się rozmarzyłam. Albo jezioro chociaż a tu u mnie nic z tych rzeczy.Dobrze, że las mam blisko. No ale to morze i plaża "to jest to, co tygrysy lubią najbardziej", pusta mam nadzieję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Dzieki za przepis, w srode zakupy wiec sproboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
redocw jaskiniowiec polecam więc suszone mięsa

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
MagdaK no niestety bilans cierpi...a żołądka to wcale nei zapełnia jeno tylko doznań smakowych dostarcza

azzi łażenie po plazy w nocy raczej nie grozi spotkaniem wielu spacerowiczow i to jest wlasnie to co tygrysy lubia najbardziej kawalek lasu tez dobry

lalus daj znac jak poszlo gotowanie. no i zycze duzo wrazen z krojenia takiego serca. dla mnie to bylo przezycie

filonko suszone lubie, ale nie kupuje za czesto bo mam za wielki zoladek i sie tym nie najadam


dzis



nie wiem czy ja tyle potrzebuje tych kalorii czy po prostu sie nie moge ogarnac...

trening

1. przysiad 10x10
4 serie - 20kg
3 serie - 22,5kg
3 serie - 25kg - masakra pila mechaniczna, ale dzis czulam nawet ze biodra mi pracuja podczas wstawania

2a. suwnica stopy neutralnie
70kg x15
80kg x 15
90kg x 15
90kg x 12

2b. bulgar, hantle 2x 3kg

7 razy Lewa Noga, 12 razy Prawa
8 Lewa, 10 Prawa
9 Lewa, 6 prawa
5 Lewa, 6 Prawa - wszystko praktycznie ze lzami w oczach

3. wypady na zmiane 3x 8-10
hantle 8,5kg - 4 powt. na noge
po 6kg - x8
po 6kg - x5 - masakra

4. prostowanie nog 3 x 15-20

2sztabki x 20
2szt. x 20
2szt. x 13 - wypadl bolec
2szt. x 12 - strasznie...

na aero juz mi sil zabraklo i odpowiedniej koordynacji nóg te 10 serii przysiadów mnie zniszczyło, a teraz dodatkowo czuje prostowniki


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-04-03 01:38:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium