SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
hello hello witam sie z powrotem!
no i od razu melduje: cukry przez caly urlop super (byl tylko jeden powyzej 200, i na palcach jednej reki moglabym policzyc te powyzej 130).bialka nie liczylam dokladnie, zdarzylo sie zjesc duzo wiecej niz porcja przewidywala i mimo to cukier byl w normie pomiary za to bez zmian. dochodze do wniosku ze musze zredukowac tluszcze aby schudnac. ale w sumie to znak ze moj organizm chyba zaczyna dobrze przerabiac tluszcz na energie.
dzis juz nie dam rady, ale jutro trening i powrot do wypisek.
obliques, czy mialabys dla mnie nowy trening? czy po prostu moge robic dalej ten co wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
super, czyli zaczynasz wiedziec juz wiecej
POmiary bez zmian ale jak zaczniesz cwiczyc to powoli zacznie schodzic tak samo jak insulina stanie sie constans
Ja bym proponowała jeszcze poczekac.

Oj trening
wiesz nie mam czasu teraz dopiero w poniedzialek, ale spokojnie mozesz powtorzyc to co robiłas ostatnio starajac sie powalczyc o ciezar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ok dzieki tak zrobie
i czekam z niecierpliwoscia na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
no wiec mam dzis dwie informacje. jedna dobra a druga zla...
zla na pierwszy ogien: mniej ruchu (calodzienne chodzenie i podrozowanie na urlopie sie skonczylo), miska ponadprogramowa kalorycznie (ale jakosciowo czysta ma sie rozumiec) no i cukry mi sie rozjechaly dodatkowo trening silowy tez sie do tego przyczynil. insuliny znow daje troche wiecej znowu czeka mnie doprowadzanie sie do porzadku.. choc tragedii nie ma cale szczescie!
a dobra informacja to ze trening byl wczoraj i dzis. no i jak szefowa kazala tak zrobilam i powalczylam o progres. wiec dzis bylo tak:

MC 5x5 10kg-15kg-20kg-25kg-30kg 7,5kg wiecej i chyba moglabym jeszcze dolozyc
Przysiad 5x5 gryf-gryf-gryf-2,5kg- 2,5kg - tu nadal masakra ale technika o niebo lepiej (jestem juz w stanie trzymac ciezar ciala na pietach)
Przyciaganie drazka gornego 5x5 27kg-41kg-48kg-55kg-55kg - ciezko i bez progresu
Wyciskanie poziome 5x5 sama sztanga- sztanga-sztanga-sztanga+2,5kg- sztanga+2,5kg - tu progres jest bo przedtem robilam to albo na smicie albo malym gryfem a teraz sztanga olimpijska

lapy i nogi mnie pieka jak 150

a tak gwoli ciekawosci, mam pytanie: czy nie szkodzi robienie tego samego treningu dzien po dniu?
i jeszcze jedno troche glupawe: czy obciazenie podaje sie sumujac juz do tego automatycznie ciezar sztangi czy tylko same krazki a w domysle jeszcze sztanga??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
redcow czyli globalnie do kupy razem jest ładnie
Treningi to chyba lepiej jednak co drugi dzień, a w międzyczasie regeneracja lub aeroby. No tak mnie się kojarzy
Sumuje się, przecież sam gryf to 20 kg. Ja tyle podnoszę, to nie napiszę, że zero, bo by był śmiech, że od zera mi żyłka pulsuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
łomatko to oznacza ze ja dzis 40kg dzwignelam!! bo MC i przysiad robie malym lamanym gryfem to bedzie mial gdzies z 10kg

shrimp jeszcze troche i powieka nam nawet nie drgnie przy 50kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
redcow niezla jestes, brawo za determinace i walke o siebie. Ludzie z twoja choroba poddaja sie za latwo .....przerzucajac sie na kanapowy styl zycia ..a ty walczysz i o ostro

Respect , chyle czola , podziawam i .....trzymaj tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
leah dzieki pewnie ze nie ma jeczenia! (no moze tylko czasami ) ludzie maja gorsze choroby i tez zyja

miska




suple: tran, wiesiołek, magnez, potas

cukry:
9.40: 200 8j. sniad
11.20: 172
13.40: 219 2j. 40min biegu na biezni w tempie 10km/h
15.50: 144 6j. obiad
20.00: 97
21.00: 111 5j. kolacja (zamiast 12g ww tylko 6g)
23.00: 147

Aktywność: 40min aero + zrobiłam 2x7 pompek z udami na pilce poki co z lydkami na pilce na razie wychodzi mi sztuk 1



Zmieniony przez - redcow w dniu 2011-10-03 00:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
ładnie Ci poszło na urlopie! i tak, dodawaj zawsze gryf, obciązenie podajemy sumarycznie

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niesamowite jak zmiany wplywaja na cukier, a u człowieka to wszytsko sie dzieje poza jego wiedzą

trening dni na zmiane do wykonania przerwa 90sek miedzy seriami

Dzien A
1.MC 5x5
2. wznosy z opadu 3x10
3. wyciskanie na klatke skos gora 5x5
4. pompki 3xmax (najtrudniejsza dla ciebei wersja
5. sciaganie drazka wyciagu górnego 5x5

Dzien B
1. przysiad 5x5
2. wioslo sztanga 5 x4-6
3. wyciskanie zołnierskie lub Push press (jak wolisz) 5x5
4. zestaw 3 cwiczen na brzuch 3 obwody, 30sek przerwy miedzy obowdami
- wznosy kolan w zwisie x10
- russian twist x10 na stone
- brzuszki x20


A w wolny dzien przebadaj wplyw biegu interwałowego na ciebie Tylko zdrowi ludzie maja po tym ostry spadek cukru wiec szczerze musisz zacząć od krótkiego tak 4x 30ske/30sek i sprawdzić cukier przed i po by reagować szybko i nie robic tego na za niskim cukrze na start
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium