SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
no raczej bialko ostatnio ograniczylam ze wzgledow finansowych ale znowu tluszcz az tak drogo nie wychodzi wiec glodowki stricte I tak nie ma

a na dowod ze kalorii nie brakuje zdjecie pralinek z kokosowego i kakao (troche sie rozciapcialy na talerzyku) do kawy rano wciagam takie ze 2 (kazda po okolo 8gr)




Zmieniony przez - redcow w dniu 2013-07-15 14:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a sobie dogadzasz
A trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681

trenuje, trenuje. na tyle na ile zakwasy pozwalaja. pare dni temu tak sobie zrobilam dwojki ze dopiero dzisiaj czuje ze moge sie normalnie schylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
da

rozpuszczasz kokosowy (przy tej pogodzie to sam sie rozpuszcza ) dorzucasz kakao (ja lubie duzo kakao, wiec wychodzi mi tak ok 125gr kakao na ok 150-200ml kokosowego) troche stewii. wlewasz do foremki silikonowej do robienia pralinek czekoladowych I dajesz do lodowki albo szybciej do zamrazalnika. stegnie sie bardzo szybko wiec za ok 20 min. mozna juz wyjmowac. trzeba trzymac w lodowce albo zamrazalniku bo inaczej znowu sie rozpuszcza na ciekla mase. na stole raczej tez nie postoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
dziekowac ja na wyskoich tluszczach wiec bedzie jak ulal, a co do pogody to szok, mozna powiedziec wkoncu mamy lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
lalus oj mamy lato! chyba pierwsze w historii tego kraju

miska mi sie rozjezdza troche wiec przywracam sie do pionu!

a dzis taki trening popelnilam

1. wioslo (normalne oburacz - nie polubilam jakos tej wersji z pilka na jednej nodze, nie lubie tych udziwnien, wole klasyki)

3 serie x 15kg x 10 powt. - i wiecej na razie nie bedzie bo przy ostatnich powtorzeniach bark ledwo daje rade w fazie pociagniecia i wtedy to wlasnie nadgarstek przejmuje prace a potem boli, takze bede cwiczyc to technicznie

2. MC
45kg x 10
50kg x 9
52,5kg x 9
55kg x 10
57,5kg x 5 - nie przypuszczalam ze dojde do pelnych 10 powt. x 55kg wiec dolozylam kolejna serie z 57,5kg, takze progres jest!

3. trzymanie statyczne rozciagnietej gumy w pozycji cable row
3 razy

4. wznosy z opadu na pilce
3x liczone polswiadomie ale do 10 w serii raczej nie doszlam

skonczylam mokra jakbym wysza z wanny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
melduje ze dieta jest, treningi tez tylko checi do raportow jakos nie ma. pomiary stoja poki co -> filonko wygralas w tym tygodniu

wrzucam dla zainteresowanych tym co jedza I jak jedza stronke gdzie mozna sobie policzyc makro I mikroskladniki w diecie. nie wiem na ile to tam sie zgadza z rzeczywisctoscia I jaka jest jeszcze wchlanialnosc witamin I mineralow w organizmie ale jakis obraz diety mysle ze daje stronka to www.cronometer.com podstawowe aplikacje sa za darmo

zrzut wyglada tak:



ja u siebie widze niedobory wapna, magnezu, potasu, czasem cynku malo. w sumie sie zgadza bo tych pierwiastkow najczesniej brakuje na diecie ketogenicznej





Zmieniony przez - redcow w dniu 2013-07-23 15:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko w temacie wapnia odpowiedz jest taka, nie jest najwazniejsze ile wapnia przyjmujesz ale ile wydalasz Dlatego Eskimosi nigdy brakow wapna nie mieli, ale fakt , ze czlowiek czuje sie niepewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
redcow mam nadzieję, że zbytnio nie odpuszczasz bo wiesz, jak czujesz, że ktoś depta po piętach, to i motywacja wieksza

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium