SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Ladna sztanga tylko dbaj zeby ci nie pordzewiala znajoc wilgotnosc Irlandzkich mieszkan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Irlandia ?
"W Irlandii potwierdzono nieśmiertelną współzależność alkoholu i lecznictwa: jeśli wierzyć badaniom (nomen omen), miejscowi doktorzy regularnie przedawkowują wodę ognistą. Komisja zdrowia tutejszej rady lekarskiej uznała z przerażeniem, że 70 procent lokalnych medyków, których stan ogólny przyszło im rozpatrzeć w ubiegłym roku, jest uzależnionych od alkoholu albo narkotyków. 21 na 35 zgłoszonych ma jakieś zgubne nałogi, u dziewięciu stwierdzono chorobę umysłową, zaś u trzech całkowity eklektyzm w wyżej wspomnianych dziedzinach, ponieważ byli jednakowo szurnięci, pili wódę i łykali prochy. Rada jest mimo tego dobrej myśli; podobno w minionych latach liczba umysłowo chorych doktorków sięgała połowy zgłoszeń. Nie podano ilu z nich było psychiatrami. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
lalus bede ja smarowac kremem

obliques no i wyjasnilas mi dlaczego palam tak goraca "miloscia" do lekarzy

apropos jeszcze gum to wczoraj znalazlam na youtube filmik instruktarzowy (wkleje go tutaj bo wart zobaczenia) i rzeczywiscie czuc fajne obciazenie jak sie ja dobrze naciagnie





Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-11-26 11:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
najgorsze to ze to wszystko prawda

Obli a slyszalas o smierci mlodej kobiety w Galway jakies 2 tygod temu ktorej lekarze nie chcieli usunac ciazy mimo tego ze wiedzieli ze grozi to smiercia kobiecie a dziecko 0 szans przezycia i tak mialo:ich odpowiedz bo to kraj katolicki i aborcaj zabroniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic nie mów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ta historia z Galway to naprawde jakis horror

dzis

nie bylo dzis zadnego porzadnego treningu, tylko jakies tam zabawy w guma wiec raczej DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
no chyba ze ten Bauch bedzie jak ten kebab nie wiem, trza by Izy fragen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
krewetka to ma teraz nos wyczulony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
dzis:



indyk powoli zaczyna mi sie juz nudzic ale na razie tylko powoli obliques narobilas mi smaku na ges a tu tluszczu mam w misce co kot naplakal i guzik z gesi. moze sobie jakiegos bazanta jeszcze przed swietami strzele


trening

1. przysiad
20kg x 15
30kg x 10
35kg x 10
37,5kg x 7
37,5kg x 5 - lepiej technicznie niz poprzednia seria

2. suwnica neutralnie
80kg x 10
90kg x 10
100kg x 7
100kg x 7
zauwazylam ze na suwnicy nie moge za nisko schodzic bo co porawda ledzwia przyklejone jak na superglue ale za to piety odchodza - wszystko sie rozbija chyba o te nierozciagniete dwuglowe czy jakies tam udowe

3. lydki na suwnicy, pulsacyjnie z zatrzymywaniem w 3 fazach
50kg x 10
60kg x 10
60kg x 10 - pieklo mocno

4. ugianie nog lezac
obie nogi: 3 sztabki duze x 7-12, 2 serie
lewa noga: 5szt. malych x 7-9, 3 serie

trening bardzo szybki, bo musialam leciec, zajal ok 30min.


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-11-27 23:59:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium