SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
wioslo zrobilam tak: stanelam okrakiem nad sztanga, ukucnelam i chwycilam koniec (tak w sumie ok 15cm od koncowki sztangi), troszke sie wyprostowalam ale nadal w polprzysiadzie, glowa na linii z tulowiem no i wioslowalam. plecy troche pracowaly ale bark czulam tez (ten chory) - moze to protstu tak ma byc ze czuje te reke i pod nia dostosowuje ciezar? ale znowu wtedy czy to ma sens skoro to cwiczenie na plecy?

na wyciagu podobne odczucia: czuje reke (naramienne najbardziej) zwlaszcza przy zatrzymywaniu w spieciu. jak nie zatrzymuje to naramienny nie boli ale mam wrazenie ze to za latwo bo to tak jakbym robila z rozpedu i tracila z napiecia miesni. Jezu, czy to zrozumiale jest co ja pisze? ewentualnie moge zrobic filmiki nastepnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to moze spróbuj sama sztangielką na spokojnie w oparciu o ławke, będziesz miała mozliwosci lepszej izolacji i kontroli ciężaru

A naramienne powinnąs rotatory robic przede wszytskim , powolutku , świetnei ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ok sprobuje sztangielka

a cwiczenia na rotatory poszukam w youtube. dzieki obli

dzis:



az sie przerazilam ze mi tyle bialka wyszlo. podliczylam dopiero wieczorem..no ale w sumie to glodna bylam, pochlonelam te ryby z 3 minuty

trening:

1. przysiad
20kg x 15
25kg x 10
27,5kg x 10
30kg x 9
32,5kg x 8

fajnie mi sie cwiczylo, choc dwojki musze powiedziec ze nadal jeszcze lekko czulam od piatku. coraz odwazniej, bo od wypadku jeszcze tyle nie zaladowalam w przysiadzie co dzis

2. suwnica przywodziciele

70kg x 12
75kg x 10
75kg x 8
75kg x 8 (6+2) - w koncowych powtorzeniach juz pomagalam sobie naciskajac palcami stop, reszta praktycznie z oderwanymi palcami od podloza

3. prostowanie nog z zatrzymaniem w gorze
10kg x 20
10kg x 18
10kg x 13

uginanie dzis odpuscilam, coby dwojek nie dobijac

+ duzo roweru w terenie, bola mnie naramienne (i w chorej i zdrowej rece)


Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-18 00:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej że białko, niż tłuszczu za dużo, a jakieś zmiany już widzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Fajnie ze wrocilas powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
obliques ok to bede miec to na uwadze ze lepiej dodac bialka niz zajadac sie maslem i kokosem zmiany na razie tylko takie ze na przemian puchne i spuszczam wode takze trudno powiedziec. tulow i brzuch mam zalane nadal (no bo kiedy one nie byly zalane..)

lalus i nawzajem

dzis:



kolejny dzien rybny ale wielka noga z indyka juz czeka w lodowce na jutro. znowu bedzie sekcja zwlok i zagladanie w stawy ptaszynie-denatowi. normalnie jak dziecko w szpitalu, ktore robi zastrzyki na misiu

DNT
rower w terenie intensywnie 30min. - taki kurs to najlepsza pobudka z rana




Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-18 23:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Nic dziwnego, że Ty później taka obeznana we wnętrznościach jesteś

I super, że nie masz "urazy" do roweru Wiesz- wciąż mam w pamięci lans po osiedlu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
jak po kampanii wiosennej zrobisz sie na dzage to ja wiesz... moge najwyzej jechac za Toba 20 metrow

dzis:


miska fatalna, za duzo zjadlam - czysto emocjonalnie bo nie z glodu

trening

1. dzien dobry
20kg x 15
22,5kg x 15
25kg x 10
27,5kg x 10
30kg x 8 - zjechalam sie na mase, mam nadzieje ze nie wyskoczy mi jutro tatuaz trojboisty na karczychu

2. suwnica neutralnie

70kg x 12
75kg x 12
85kg x 10
90kg x 8

3. suwnica szeroko

70kg x 10
75kg x 10
80kg x 7 - jakos kiepsko szlo

4. lydki na suwnicy

70kg x 3 serie po 10 powt.

5. uginanie nog lezac

zrobilam tylko jedna serie dwiema nogami i wogole nie dalam rady - chyba sie dwojki zmeczyly po dzien dobry

dalej uginanie jedna noga po 3 serie

lewa noga: 3 powt. z 1 duza sztabka/ 3powt. - 1 szt./ i ostatnia seria regres 4 powt. z 5 malymi sztabkami

prawa noga: takie same obciazenie z tym ze dawalam rade po 5 powt.

straszna dysproporcja pomiedzy nogami - bede nad tym pracowac






Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-10-19 22:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Przecież wiesz, że nie o to mi chodziło - czym jest wygląd wobec perspektywy spotkania Ja mogę w worku na śmieci lansować się na przejażdżce z Tobą

To dzień dobry - fiu, fiu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dodaj sobei dodatkowa serie tylko na słabszą noge
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium