SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Dziewczyny a można ten gorset gdzieś w Polsce kupić? Tak się tylko głośno zastanawiam.

Wyobrażam sobie jakie to musi być nieprzyjemne. Raz zasnęłam w takim pasie modelującym talie (elastyczny) to rano się obudziłam z takim bólem pleców że szok

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-13 16:32:12

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
redcow
no u mnie kalarepa jest zawsze u araba, ale zaspiewali mi 2 jurki za sztuke wielkosci buraczka wiec podziekowalam. nawet 3 takimi bym sie nie najadla. a z tym gorsetem mathilda to jeszcze nie myslalam powaznie. najpierw moze sie skupie na paleniu fatu a potem bede siegac po gorset. nie wiem w sumie..ja to wolna w decyzjach jestem
a ten z Twojego linka to chyba raczej tani jest..bo ja widzialam najtansze po 90 euro a nie bucksow



musze poszukać jakiegoś "swojego araba" - chociaż jak w Polskim sklepie będą mieć co tydzień to tam juz będe kupować, bo są po 75 centów za sztukę. a co do gorsetu - to ja piszę że drogi, bo doliczając przesyłkę i fakt, że nie można go przymierzyć, to jednak jest ryzyko, a jak szukałam na stronach irlandzkich, to mi własnie jakieś takie same fikusne wyskakiwały ale nie ma co sobie tym głowy zawracać

czy w Polsce te gorsety - pewnie by i były, ale celowałabym w jakiś bardzo dobry sklep bieliźniarski (raczej małe (lokalne, osiedlowe) sklepiki z solidnym towarem, niż te w centrach handlowych, bo na allegro nic nie znalazłam z tym przeznaczeniem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
melduje, że miske nadal mam bogatotluszczowa. i podtrulam sie chyba smalcem ze skwarkami, brzuch bolal i takie tam.. bylo 2 dni przerwy w treningach, wrazliwosc inuslinowa spadla nieco. dzis juz byl trening ale slaba bylam bardzo, nawet 2 pompek nie udalo mi sie zrobic na raz na zakonczenie treningu a aero tylko 7 minut... i to jeszcze bieznia... bo to jedyne aero, ktore w tej slabiznie moge zrobic, no bo jak bieznia sama leci to nie ma wyjscia i musze przebierac nogami

Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-06-15 00:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w Polsce sa sprowadzane, a kto sie w gorsecie??? Toz to do chodzenia jest, na impreze sie mozna wybrac, ja ostatnio na sylwestrze w gorsecie paradowalam
pas modelujacy nie ma nic wspolego z gorsetem, notabene w tluszczu sie nie modeluje

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-06-15 08:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
gorset to na razie u mnie poczeka... lepiej sie wziac za siebie na poziomie miski i treningow poki co. jak sie zrobie na wysusz i nadal talii bedzie brak to dopiero pomysle o gorsecie. tak jak obliques pisze: w tluszczu sie nie rzezbi. a sadla to u mnie ci jest jeszcze dostatek

miska z dzis




wreszcie cos wrzucilam normalnego do dzioba bo ostatnich pare dni jakies syfy same jadlam: kielbasy gotowe z cala tablica mendelejewa w skladzie, pasztetowe i inne takie badziewia...

trening byl dzis ale ciezary tragiczne, robiony na kacu... byleby tylko zrobic. choc plecy sobie utyralam i fajnie je czuje. na aero czasu zabraklo a i nie podejrzewam siebie zebym dzis dala rady duzo aero pokrecic. musze podreperowac wrazliwosc insulinowa bo znow kuleje. co rusz to przekonuje sie ze tragiczna miska od razu ma wplyw na insuline a i tak ciagle robie te same bledy. no coz kolejne podejscie...



Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-06-19 01:15:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
teraz nie znajde ale kurcze mozna znalezc filmiki kobiet otluszczonych wciskajacych si w gorsety, normlanie widoki szokujace jak sie tluszcz wyciska gora i dolem. Chociaz troche musi go byc zawsze to podnosi biust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
musze to napisac publicznie bo cholera znowu cos wyjdzie i znow sie odwlecze... wracam od jutra z wypiskami! bedzie 3,5 tygodnia scislej diety i treningow (oczywiscie na ile sila pozwoli). urlop w ojczyznie sie zbliza wiec trzeba sie za siebie wziac na powaznie, nie ma to tamto. i postanowilam: na ten czas absolutnie rezygnuje z alkoholu! nie sluzy mi on wogole, na jednej lampce u mnie sie nigdy nie konczy, dzis znowu jestem z kacem pokrecilam tylko szybkie aero, bo sily wcale bym nie miala na nic innego, zreszta zakwasy po piatkowym treningu caly czas trzymaja. miska dzis jeszcze na bogato, ale od jutra bedzie inaczej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
chyba sie przyda zlozyc sluby bo choliwcia ze mna to nigdy nic nie wiadomo jestem wybitnie niezdyscyplinowana jednostka. zasada Róbta-Co-Chceta nigdy nie byla mi obca najwyzszy czas to zmienic od dzis do 20ego lipca zero alkoholu! absolutnie nic, null!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium