SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
wow jak fajnie tutaj sie zrobilo

a u mnie niestety niefajnie. caly tydzien kalorycznosc na poziomie 1600-1700 na dzien i co? pomiary niedzielne to masakra!

pomiary: 2.10 - 9.10 - 16.10 - 23.10
biust: 98 - 99 - 98 - 98 (bz)
pod biustem: 84 - 84- 84 - 84 (bz)
talia: 85 - 84 - 83 - 84 (+1)
pepek: 93 - 92 - 91,5 - 93 (+1,5)
biodra: 102 - 102 - 102 - 103 (+1)
udo: 59 - 59 - 59 - 59,5 (+0,5)
lydka: 34 - 34 - 34 - 34(bz)

przytylam! i czuje to po ubraniach! pomysl z bialkiem na poziomie 100g w DNT i 125g w DT nie okazal sie trafny. w zwiazku z tym dolaczam kolejny wniosek do szeregu inych: nie moge jesc za duzo bialka bo tyję!! do tego wszystkiego 34 dzien cyklu i okresu ani widu ani slychu.. pokielbasilo sie wszystko.. dodatkowo przywodziciel nadal boli i MC i przysiady robie bardzo ostroznie byle tylko zrobic, z ciezarami niemalze rozgrzewkowymi. chyba wylacze te cwiczenia z treningow dopoki miesien sie nie zregeneruje na tyle ze nie bede sie krzywic z bolu (pomimo ze je tak lubie). plus do tego wyczytalam w artykule Wodyna ze prawdopodobnie powinnam robic box przysiady bo podwijam kregoslup. ach, po prostu jak jest zle to po calosci..

w tym tygodniu obnizam bialko, bedzie 100g w DT i 80g w DNT. mam nadzieje ze jakas wspolpraca ze strony mojego organizmu bedzie

wypiski z diety pomine, bylo czysto i w granicach 1600-1700kcali

TRENING: sobota 22.10

przysiad 5x5 9kg- 11,5kg- 14kg -14kg- 14kg
wiosło sztangą 5x5 11,5kg- 14kg- 16,5kg - 16,5kg- 19kg x4
żołnierskie 5x5 14kg- 16,5kg- 19,5kg- 19,5kg- 19,5kgx4
obwód x3 (30 sek przerwy pomiedzy obwodami)
-wznosy kolan do łokci x10
- russian twist x10
- brzuszki x20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a to nie jest przypadkiem woda?, nie manweruj bialkiem manewruj tylko tluszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
moze byc woda bo poce sie wiecej ale akurat biust mi nie urosl a ten przy gromadzeniu wody zawsze u mnie rosnie. kupilam sobie tabletki ziolowe na zbalansowanie wody, ale jakiejs duzej roznicy po nich nie zauwazylam. pokrzywe i mniszka tez pije

nowa tendencja jest u mnie bo tyle w biodrach to ja moze mialam ale przy jednoczesnie szerszej talii. ale przyznam ze o to mi chodzi. tzn nie o to zeby przytyc ale zeby proporcje pas:biodra staly sie bardziej kobiece. jem codziennie sporo siemienia (30-40g) wlasnie ze wzgledu na to. tylko zeby jeszcze chudnac a nie tyc to by bylo juz cacy

to co utrzymac to bialko 125DT/100 DNT w tym tygodniu?

Zmieniony przez - redcow w dniu 2011-10-24 13:57:49

Zmieniony przez - redcow w dniu 2011-10-24 14:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zostaw równo białko, jak chcesz maewrowac to rob to tluszczem Siemie lniane ci w proporcjach nie pooze a jak przesadzisz to sie dominacji estrogenowej dorobisz... czym ty sie zajmujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
z tym siemieniem to chodzilo mi bardziej nie o to ze pomoze w proporcjach, ale na regulacje hormonalna. ja zdaje sie ze mam troche z tym klopotow, poki co wogole nie widac po mnie dominacji estrogenowej talie mam jak facet plus szerokie plecy.. dokopalam sie do badan na temat wplywu siemienia (w ilosci 30g dziennie przez bodajze 3 lub 4 miesiace) na regulacje stosunku hormonow meskich i kobiecych, wiec w sumie pomyslalam ze a co tam siemie zdrowe jest wiec co mi szkodzi sobie je podjadac w troszke wiekszej ilosci niz zazwyczaj. dodatkowo cenne omega-3 wpadaja. no i zauwazylam te dziwna tendencje ostatnio ze "tyje" (czy nabieram wody) rowno a nie tylko dookola pasa jak to zazwyczaj bywalo. stad te moje wywody w brazny medycznej (stricte medycznej) nie siedze wiec moze te moje wnioski a moze bardziej domysly to farmazony, ale kto szuka nie bladzi

czym sie zajmuje to ja moge na priva napisac

Zmieniony przez - redcow w dniu 2011-10-24 14:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ALA to jeszcze nei to omega3 co potrzebujesz, całkiem mozliwe ze nie przerabiasz go w ogole wiec nic wartościowego z omega nei masz, to ze masz brzuch nie oznacza ze nie mozesz miec dominacji estrogenowej, acha acha, Reguluj sobie hormony dzieki braniu oleju z wiesiolka piciu ziółek, nie poprzez szpikowanie sie olejem roślinnym, który jest owszem w porządku, ale bez przesady... a nie nie nie musisz mi pisac zawodu, tak tylko sobei pomyślalam ze ty masz regulowac cukier a bawisz sie w rzeczy ktore absolutnie nie maja żadnego wpływu na twoja sylwteke, przy twojej chorobie, brzuch wynika tylko z cukru-insuliny nie jest efektem złej proporcji estrogenów do progesteronu czy testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
ja sie staram wyrownywac cukry jak moge,trzymam sie tego czego sie od Ciebie dowiedzialam obliques, ale zawsze mnie interesowaly rozne ciekawostki. niektore wprowadzam w zycie, cos tam dobrego musze intuicyjnie robic skoro przez tyle lat nie dorobilam sie powaznych powiklan (bo jakies drobniejsze pewnie by sie znalazly). najgorsze "powiklanie" to ten cholerny nadmiar fatu. a co do brzucha i insuliny to mam znajoma z kiepsko wyrownana cukrzyca jedynka i ona nie ma takiej dysproporcji jesli chodzi o ulozenie tkanki tluszczowej, jest otyla i poszlo jej bardziej w biodra takze ten brzuch u cukrzykow to nie jest chyba regula. regula jest u mnie ale genetyka tez robi swoje, moja mama zawsze miala wystajacy brzuch

miska z dzis

suple: wiesiolek, tran, potas,magnez, multiwitamina z probiotykami, tabletki ziolowe na zatrzymywanie wody, pokrzywa

cukry: pomiedzy 202 a 116, insulina krotka total 25j.

DNT





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
robi robi zbyt duzo rzeczy wpływa na sposob odkładania tkanki tłuszczowej by mozna bylo powiedziec, ze to jest to a nie nic innego, Te wszytskie podziały sa generalnymi podziałami, ale nie o to chodzi, tylko dla mnie po prostu to takie próby z twojej strony robienia czegos na co zadym siemnienim wplywu miec nie bedziesz, ty sie bawisz dłutkiem podczasz gdy na twoje ciało wplywa mlot... Ni ezmienisz tego co masz tak samo jakbys nagle chciala by ci bius urósł, nie uda sie tak nigdy nikomu nie udało dlatego sa operacje plastyczne a nie celowe tycie w brzuchu. Codo zrobienia sobie czegoś, to wiesz... jesteś młoda, jakbysmy sobie tak szybko robili krzywde tym co jemy to nie bylo by juz połowy ludzi na świecie. Ludzie jedza strasznie, jedza syf i wszystko jest ok, calkim długo, jak juz nie jest to jest za pózno W kadym razie rotuj tłuszczem, tylko tu mozesz uzyskac efekt odchudzania, i nie bój sie mozesz jeszcze do 1000kcal schodzic, nawet bedziesz musiała by schudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
tak jest

determinacja jest wiec efekty musza byc po jakims czasie! dobrze ze piszesz ze moge zejsc bardzo nisko z kaloriami, bo tego sie troche balam, ale skoro sama szefowa daje zielone swiatlo...

Zmieniony przez - redcow w dniu 2011-10-25 11:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
O w końcu natknąłem się tu na jakiś dziennik cukrzyka typu 1. No to nie jestem tu osamotniony (ja mam od 12 lat) Będę zaglądał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium