SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Redcow - poczytałam sobie Twój dziennik i dołączam do dopingujących. Podejrzę sobie trochę Twoje miski, bo ja mam węgle na razie do 50 i szukam rozpisek podobnych do Twoich :) Trzymam zatem kciuki za Twoją drogę w osiągnięciu celu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
umieram dzisiaj - slabosc straszna, ale tez i zakwasy na calym brzuchu bo wczoraj zapomialam dodac ze zrobilam po tych 4 obwodach wytrzymki 3 obwody na brzuch - i dzis jestem cala obolala
Piąteczka, miałam tak wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
veronia zapraszam, ale nie wiem czy znajdziesz jakies inspiracje przepisowe bo u mnie to menu proste jak budowa cepa. mieso+warzywa i do prosto do dzioba

shrimp piateczka mogla byc wczoraj. dzis to pewnie Cie energia rozpiera

dieta wczoraj



trening

1. Front squat
20kg rozgrzewka x10
25kg x 10
30kg x 9
32,5kg x 7
32,5kg x 5

2a. suwnica neutralnie
90kg x 12
100kg x 12
110kg x 10
115kg x 7 - o matko!

2b. bulgar
bez obciazenia 4 serie po 7-8 na noge
osttania seria x5 na noge

3. prostowanie nog
2 sztabki x 20 powt. x 3 serie, 30 sec przerwy

4. wypady chodzone
6kg x 10 krokow w serii

+ 20min. bieznia, 5min. marsz, 15 min. bieg 10km/h


mam pytanie: zakupilam sobie wyciag z zenszenia na te moja slabosc: Panax Ginseng chyba 2000mg. czy sa jakies przeciwskazania i ile tego maks mozna dziennie? kupilam w sumie 20 fiolek i zamierzam zrobic intensywna kuracje po 3 fiolki dziennie

wczoraj niestety alko sie polalo, wina w sumie pewnie by sie razem uzbierala z butelka plus 2 papierosy no i stwierdzam ze Euro absolutnie reduckji nie sprzyja



Zmieniony przez - redcow w dniu 2012-06-10 15:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Euro absolutnie reduckji nie sprzyja nie ogladaj, to tylko 22 facetów biegajacych za kawałkiem skóry.
Przysiad bardzo ładny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a witaminy masz, np A czy D na pewno w dobrych ilosciach?
A co do zeń-szenia
to bierz jak na opakowaniu, osobiscie o innych zaleceniach nie slyszalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
azzi nieogladanie nie wchodzi w gre

obliques wit. A i D raczej mi nie brak, ta slabosc sie pojawila chyba jako reakcja na ta oswiecimska miske z ostatnich dni w polaczeniu z treningami, poza tym mialam wahania cukrow - uroslo mi z niczego do 250 kilka razy, teraz cukry juz rowne (nawet bardzo rowne wczoraj i dzis i w okolicach 80-130) takze czuje ze slabosc mi przeszla ale pomyslalam ze zenszen nie zaszkodzi. na opakowaniu pisza chyba jedna fiolke dziennie (nie wiem dokladnie bo instrukcja jest po chinsku ) ale mysle ze taka intensywna kuracja mnie nie zabije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tez myślę
a jak ci sie gorsety podobają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
przejrzalam juz dobrych pare stron z gorsetami ale lalus mnie poinformowala ze przyjemne toto nie jest, ale kurde gdyby mialo przyniesc takie efekty jak u niej to nawet bym sie mogla ten rok pomeczyc co noc ale u mnie to ciagle czystego sadla jest sporo do palenia wiec dieta i treningi - w tym pewnie w 90% dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
a co to za gorset? i co to daje? - sprowadźcie mnie na ziemie, bo mam ostatnio fazę z braku talii. Redcow kibicujesz dzisiaj wieczorem?? btw - suwnica w Twoim wydaniu, to jakas miazga... ja sie przy 80kg męczę... ale dopiero zaczęłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
mathilda wpisz w google waist training corset jasne ze kibicuje o ile sie uda wbic do jakiegos pubu i nas nie zgniota
z ta suwnica to uwazaj- lepiej mniej a poprawniej. ja juz ostrozniej podchodze do ciezaru bo bledami technicznymi troche sobie zalatwilam ledzwia. teraz staram sie jak najbardziej sie przykleic plecami do podloza i przy ugieciu nog wciskac dol plecow jak najbardziej sie da w oparcie zeby ich nawet na milimetr nie oderwac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium