SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]redcow/w drodze po figure i po zdrowie- cukrzyca "jedynka"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
ładnie Ci idzie, podziwiam Ciebie, bo wiem jak cukrzyca potrafi być upierdliwa.

Ja tak przyszłam trochę z pytaniem, bo u mnie polowa rodziny to cukrzycy. Mama miała insulinozalerzną, a tata stan przedcukrzycowy (jadł za dużo słodyczy). I tak się zastanawiam, czy to znaczy, że ja też prędzej czy później będę też mieć cukrzyce? Cukier na czczo (glukometrem) mam 90. Wiem że jeszcze w normie.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-01-27 10:13:00

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
lalus, dont dzieki dobre z Was kobiety

dotka absolutnie nie! nie jest zapisane w gwiazdach ze napewno sama zachorujesz. ale napewno masz pewne predyspozycje w zwiazku z tym musisz dbac o swoja trzustke i jej nie przeciazac. co wiaze sie z rezygnacja z szybkowchlanialnych weglowodanow oraz dbanie o dobra wrazliwosc insulinowa tkanek (tu bardzo pomaga trening silowy). pewien ortodoksyjny lekarz sam chorujacy na cukrzyce t. 1 zaleca diete bardzoniskoweglowodanowa juz od malego w celu zmnijeszenia ryzyka. w przypadku jego wlasnych dzieci akurat to podzialalo i zadne z nich nie zachorowalo a maja juz po 40 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
dzieki, troche mnie pocieszylas.
W takim razie moge dopisac kolejny powod, zeby trzymac czysta miske

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Dotka trzymaj trzymaj czysta miske

niedziela
off straszne zakwasy na nogach

poniedz.
off

dzis
trening:

1. zarzut rozgrzewkowo
5kg x 15
7,5kg x 15
10kg x 15
12,5kg x 15 - ostatnie juz ledwo ledwo

2. zolnierskie
sztangielki 3,75kg x 12
3,75kg x8
3,75kg x 6
3,75kg x 11 - tutaj to chyba kapturem wyciskalam
3,75kg x 6
to sa rzeczywsite ciezary jakie "dzwigam" , myslalam ze sztngielka wazy 5kg a tu zonk dopiero teraz widac ze po operacji lewy bark prawie zniknal

3. wyciskanie sztangielek chwytem mlotkowym stojac
3,75kg x 6
3,75kg x 6
3,25kg x 7

4. shoulder box
4 serie 2,5kg x 6 - tu tez dopiero widac slabizne, starsznie sie umeczylam

5. unoszenie sztangielek bokiem w pochyleniu z zatrzymywaniem w gorze
1,7kg x 10
1,7kg x 10
1,7kg x 14
1,7kg x 12

6. mlotki
3,7kg x 8 b. ciezko
3kg x 6
3kg x 8
3kg x 8

7. prostowanie na triceps stojac w lekkim pochyleniu
2,2kg x 10 - 4 serie - strasznie sie umeczylam, ale bardzo sie ciesze bo udalo mi sie wyizolowac prace tricepsa, prostowanie zdecydowanie bardziej sie sprawdza niz uginanie

+2 x 30min. roweru w terenie

czekam na zakwasy jutro w raczynach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Masz jakie postepy w ywmiarach czy nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
jak jem zgodnie z rozpiska to tak, ostatnio zawalilam i zastoj znow widze jest, ale generalnie tak jak jem teraz ok. 1400kcali + warzywa, co pare dni 1600-1800kcali to widze postepy. nie chce sie spinac. pracuje nad soba bo widze ze cos jest na rzeczy, mianowicie jak tylko staje sie bardziej wrazliwa na insuline to wlacza mi sie nagle straszny ale to straszny glod i po prostu nie moge wytrzymac. kombinuje jak by tu do tego podejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no problem.. ai zajec ani zapic wypalic papierosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
wierz mi ze i nawet fajki byly ale szkoda mi kasy na to a przede wszystkim kondycji a dwa ze tez potem ciagna i zajmuje ze 3 tyg zeby przestac myslec o dymku
chyba jednym z lepszych zastepczych uzaleznien w tym wypadku bylby seks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to przynajmniej jest zdrowe same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hej, prośba o plan treningowy

Następny temat

Jakiego typu jest ten trening?

WHEY premium