wczoraj:
jednak byl rower 1h.
dzis
trening dolu w domu:
1a. good morning
25kg x 6
27,5kg x 6
28,5kg x 8
30kg x 8
1b. przysiad z wyskokiem bez obciazenia4x 6
2. wejscie na stopien 3x 6-8 na noge15kg x 6 na noge
13,5kg x 8
13,5kg x 8
plus dodatkowe serie na lewa noge
3a. marsz w przod i w tyl z guma na szerokich nogach 3x 10 krokow
nie umiem tego cwiczenia robic bo nie potrafie zejsc nisko nogami ...
3b. wznosy tulowia na pilce 3x 10
4. przysiad izometryczny przy scianie 31s.
masakra jakas!
mialy byc jeszcze sprinty na poczatku ale stwierdzilam ze to prawie jak interwaly wiec na moim VLC to moze raczej nie bede tego robic
jednak byl rower 1h.
dzis
trening dolu w domu:
1a. good morning
25kg x 6
27,5kg x 6
28,5kg x 8
30kg x 8
1b. przysiad z wyskokiem bez obciazenia4x 6
2. wejscie na stopien 3x 6-8 na noge15kg x 6 na noge
13,5kg x 8
13,5kg x 8
plus dodatkowe serie na lewa noge
3a. marsz w przod i w tyl z guma na szerokich nogach 3x 10 krokow
nie umiem tego cwiczenia robic bo nie potrafie zejsc nisko nogami ...
3b. wznosy tulowia na pilce 3x 10
4. przysiad izometryczny przy scianie 31s.
masakra jakas!
mialy byc jeszcze sprinty na poczatku ale stwierdzilam ze to prawie jak interwaly wiec na moim VLC to moze raczej nie bede tego robic
I nie chodzi mi o temperaturę, ale o kwestie techniki samej jazdy na rowerze
po ktorych byl intensywny rower ale mimo wszytsko rozje..ly sie cukry troche
robi mi sie takie cos co chyba jest miesniem 
) ale skoro posladkowe pracuja to bede robic w glebokiej wierze ze moj tylek na tym duzo skorzysta 