SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1373046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 384
Musisz napisać pismo z prośbą o przesunięcie na inny termin i iść od Maja czy w kolejnej turze, zadzwoń do WKU.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Ja z Przemyśla. Może się spotkamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
Norbi69
Witam. Dostałem powołanie do służby przygotowawczej na 02.01.2017 ale jestem teraz na sor bo chyba złamałem palec... :/ i co w takiej sytuacji gdy dostane l4 i do 2stycznia nie będę w stanie normalnie ćwiczyć itd?


Naprawdę przez złamany palec zrezygnujesz z SP? Do stycznia jeszcze trochę czasu zostało ;).
P.S Co do Zegrza to tez słyszałem, ze tam jest bardzo ciężko. Dla mnie babka wybrala Toruń bo był najbliżej a na tym mi zalezalo i o to ją prosiłem. 230 km to nie 450 jak do Wrocławia na przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 421
jest ktoś z Przemyśla co jedzie na Toruń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Nie słuchajcie głupot wszędzie jest tak samo przej**ane, a centrach szkoleń bardziej niż w jednostkach, wiem bo jestem i mam miałem znajomych w centrach. Powodzenia mi zostały 2 tyg, specjalistycznego i mi się bardzo podoba zabawa na sprzęcie choc nauki dużo , pozdrawiam
1

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 577
Ja sie nie boję. Traktuje to jak przygodę i bardzo dobrze ze jest ciężko. To jest wojsko a nie spend lalusiow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2397
Jamian
Nie słuchajcie głupot wszędzie jest tak samo przej**ane, a centrach szkoleń bardziej niż w jednostkach, wiem bo jestem i mam miałem znajomych w centrach. Powodzenia mi zostały 2 tyg, specjalistycznego i mi się bardzo podoba zabawa na sprzęcie choc nauki dużo , pozdrawiam


taka duża jest róznica miedzy centrami a jednostkami?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 318
Ktos do Rozewia? zapraszam do grupy na Facebooku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 119
Pod jakim względem gorzej ? Nauki czy dyscypliny i ćwiczeń ? Koleżanka tez była w centrum i mówiła, że nie jest źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Odebrałem dzisiaj karte powołania. 5 pułk strzelców podhalańskich, Przemyśl, ktoś coś może powiedzieć o tym miejscu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium